Загрузка...

В ОДЕСІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ РОСІЙСЬКОГО СПІВАКА, ЯКИЙ ГАСТРОЛЮВАВ В ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ (ФОТО)

Результат пошуку зображень за запитом "ПОБИЛИ СПІВАКА"


Колишнього соліста групи “На-на” Валерія Юріна жорстоко побили в Одесі, пишуть “ДНИ.ru“.


Артист разом з іншими відомими людьми в кінці серпня був в Донецьку і передав ополченцям гуманітарну допомогу від Йосипа Кобзона.

Після цього артист повинен був виступати на музичному фестивалі в Одесі – про участь артиста домовилася його дівчина, співачка Наташа Штерн.

“На той час в інтернеті вже з’явився відеозапис концерту в Донецьку з моєю участю. Я автоматом став для українських націоналістів ворогом. І щоб уникнути можливих провокацій мені довелося відмовитися від виступу в Одесі. Однак відмовити Наташу від поїздки на цей фестиваль не зміг. Побоюючись, що у неї можуть виникнути там проблеми, відправився до Одеси разом з нею “, – розповідає Валерій.

“Після музичного свята я з Наталкою вирушив в кафе. Раптом звідкись з’явилися двоє хлопців. Взяли пляшку горілки і підсіли за наш стіл, – продовжив Валерій. – Одного звали Діма, іншого – Робік-джан … Спочатку вони вели себе тихо-мирно.
А потім добряче під газом і заговорили про війну на Донбасі. Почали звинувачувати нас, артистів, що ми підтримуємо “агресію проти України”. Особливо дісталося від них Кобзону. Якими тільки гидкими словами його не обзивати! “Якщо ця гнида сюди поткнеться, ми його порвемо!” – заявили вони. ” Навіщо ви так говорите про шановану мною людину? – Обурився я. – Скільки Кобзон зробив для світу, вам і не снилося “, – продовжує розповідати співак.

“Ці слова вивели випадкових знайомих з себе. Робік-джан схопив зі столу горілчану пляшку і з криком” Бий москалів! “Розбив її об мою голову. У мене в очах потемніло. Я почав вставати, щоб йому хильнути. І тут же отримав від нього ще один удар по голові – на цього разу здоровенною попільничкою. На щастя, я не втратив свідомість. І знайшов в собі сили рушити цього Робіка у відповідь, так що він відлетів метра на три. Однак тут у бійку вступив товариш Робіка. Хлопці повалили артиста на підлогу, почали бити ногами. Ситуацію врятувала дівчина Валерія, яка накинулася на кривдників. Ті, не очікувавши такого напору від дами, ретирувалися, прихопивши зі столу мій фотоапарат”, – додав Юрін.Джерело
В ОДЕСІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ РОСІЙСЬКОГО СПІВАКА, ЯКИЙ ГАСТРОЛЮВАВ В ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ (ФОТО) В ОДЕСІ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ РОСІЙСЬКОГО СПІВАКА, ЯКИЙ ГАСТРОЛЮВАВ В ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/08/2017 10:01:00 PM Rating: 5

2 комментария:

  1. Дівчина, чи не дівчина... Ворог не має ні віку, ні статі. Треба було бити обох москалів.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.