Загрузка...

ВОЛОССЯ ВСТАЄ ДИБКИ: ПАРАСЮК РОЗПОВІВ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА РЕТЕЛЬНО ПРИХОВУВАЛАСЬ!!!

Одним з сценаріїв Росії є те, що вона хоче формалізувати і надати суб’єктності ЛНР і ДНР. Завдання полягає в тому, щоб ці «республіки» набрали ознак державності, щоб у них були свої органи влади, своя армія і юстиція, щоб існувало поняття економіки і торгівельних відносин. Путін виводить їх зовсім на інший рівень і змушує українську сторону з ними говорити і домовлятись.
Це план вічної війни проти України з фінасуванням окупанта Україною, передає perelaznews.blogspot.com


Тому всі хто проти #торгівельна_блокада і є агентами кремля або просто дурнями.


Цих виродків потрібно тримати у статусі терористів, дикунів і окупантів а не надавати їм статусу партнерів і переговорників.
Якщо нам потрібне Придністров’я або Абхазія тоді торгуємо з ними на здоров’я, але якщо ми хочемо перемогти в цій війні і щоб наші діти не знали цього жахіття, то потрібно зробити окуповані території некомфортними для існування, щоб ворог відчував складнощі у реалізації своїх планів і щоб у нього не було ресурсу протистояти українській армії.
ВОЛОССЯ ВСТАЄ ДИБКИ: ПАРАСЮК РОЗПОВІВ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА РЕТЕЛЬНО ПРИХОВУВАЛАСЬ!!! ВОЛОССЯ ВСТАЄ ДИБКИ: ПАРАСЮК РОЗПОВІВ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА РЕТЕЛЬНО ПРИХОВУВАЛАСЬ!!! Reviewed by Марія Кузьмин on 5/01/2017 11:51:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.