Загрузка...

ШОК!!!!“Коли мені сьогодні повідомили цю інформацію, скажу чесно, я не повірив” – Стогній

Результат пошуку зображень за запитом "СТОГНІЙ"


Коли ведучий “Надзвичайних новинам” мені сьогодні повідомив цю інформацію, скажу чесно, я не повірив!
Перша думка була, що це хто – то фейк . Але все ж попросив виїхати на місце і все перевірити ще раз, передає Корупція.Інфо.

З місця нам повідомили наступне: Посварився чоловік з дружиною. На крики викликали поліцію. Хоча, місцеві стверджують, що зазвичай в сім’ї було все спокійно. І чоловік не пив і особливо не шумів (треба звичайно перевіряти для завтрашнього сюжету).

Через деякий час скандал улігся і чоловік в образі на дружину пішов спати в машину. Але тут приїхала нова поліція … Дістали мужика сплячого (!) З машини, затягнули наручники і почали тягти до своєї машини. Він спросоння почав чинити опір (напевно ще не зрозумівши що відбувається).
Його, закутого в наручники, почали бити. Поки не забили до смерті … Викликали швидку, під’їхала ще поліція.

Але сусіди не давали забирати тіло, боячись що цей злочин буде зам’ято. Журналісти стверджують що народу для захисту забитого тіла вийшло точно більше ста чоловік. Деякі нарахували дві сотні. Наші журналісти що змогли – відзняли. Були першими.

Але від глави Нацполіціі і МВС ви ніде не знайдете повідомлень про це. Побачивши наші камери-сильно напружилися. Зрозуміли, що по-тихому не вийде. Але сказали, що треба «порадитися з керівництвом і нічого коментувати не будуть».

Пізніше нам пообіцяли прес-конференцію, але вже завтра.
ШОК!!!!“Коли мені сьогодні повідомили цю інформацію, скажу чесно, я не повірив” – Стогній ШОК!!!!“Коли мені сьогодні повідомили цю інформацію, скажу чесно, я не повірив” – Стогній Reviewed by Марія Кузьмин on 6/21/2017 11:39:00 PM Rating: 5

2 комментария:

  1. ті самі поліцаї що забили чоловіка вдома у Кривому Озері.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.