Загрузка...

НЕХАЙ ЙОГО ЗНАЄ УКРАІНА!!!!!!!!Український мільйонер з США відправив на Донбас безкоштовно 200 тонн гуманітарки і безпілотники для ЗСУБезпілотники і тонни гуманітарної допомоги відправив на схід України Віктор Паламарчук, який кілька років тому починав кар'єру в Америці з прибиральника, ставши мільйонером.
В українській діаспорі про власника компанії з перевезення вантажів Віктора Паламарчука заговорили в 2014 році, коли почалася війна на сході України, і волонтери з США і Канади звернулися до нього з проханням відправити гуманітарну допомогу для армії, передає «Голос Америки». Сообщает http://viche.net.ua/
Пересилання з цих країн коштувало часом більше, ніж сам вантаж.
Обсяг гуманітарної допомоги був настільки великим, що Віктор просив волонтерів підключити компанії конкурентів, вважаючи, що ніхто не повинен залишатися осторонь від подій на Донбасі.


Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів.


«Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації« Армія SOS », їх там переконструювали і потім літали», - згадує бізнесмен. Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України. України.Це стало можливим завдяки успішному бізнесу українця, якому після після приїзду в США спочатку доводилося працювати прибиральником і будівельником.
6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз українець є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.


У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість.


Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше.


«Бізнес в Америці відкритий - ти можеш розвивати його відкрито, для цього розкриті всі двері, - каже Віктор. - В Україні це важко робити. Україна повинна залучати відкритістю бізнесу ».
НЕХАЙ ЙОГО ЗНАЄ УКРАІНА!!!!!!!!Український мільйонер з США відправив на Донбас безкоштовно 200 тонн гуманітарки і безпілотники для ЗСУ НЕХАЙ ЙОГО ЗНАЄ УКРАІНА!!!!!!!!Український мільйонер з США відправив на Донбас безкоштовно 200 тонн гуманітарки і безпілотники для ЗСУ Reviewed by Марія Кузьмин on 6/16/2017 11:07:00 ПП Rating: 5

8 комментариев:

 1. Кто такие вукры непонятно . Возможно человек плохо говорит по-русски. Единственное что понятно что Сибирь какую то информацию находит фактической . Ну так это ему лучше 1 канал смотреть или Россия 24 . Там как раз и фантазёры и дол....бы . Все там .

  ОтветитьУдалить
 2. Извините не фактической а фантастической .

  ОтветитьУдалить
 3. Им на Ньювс24 лучше видно))))
  Спасибо далеким землякам за поддержку нашей армии!!!

  ОтветитьУдалить
 4. Дуже прошу фінансової вашої допомоги і підтримки!Будинок згорів, живемо в сарайчику третій рік .На моїх руках дуже хвора людина інвалід другої групи,потребує уваги і догляду,їй потрібні дорогі ліки і лікування щоб позбутись тяжкої хвороби «бульбарного паралічу» це моя рідна дружина Вікторія Костенко після важкого п’ятого інсульту!Прошу Вас Не видаляйте мене , передайте далі!!! З повагою до вас кобзар України Валерій Харченко.. (підтримайте мене розповсюдженням цієї інформації,розміщуйте на своїх сторінках і передавайте друзям, потрібна ваша увага , адреси доброчинних фондів)мій телефон 098 50 52 947., телефон також можна заправляти хто стільки зможе!!Щиро Дякую Вам мої дорогі Українці!
  VISA
  ELECTRONPrivatBank фінансова допомога
  47312171 1429 5338
  5168 7420 2289 3782 карточка для доларів,ПриватБанкперевод через PrivatMoney термінали QIWI і QIWIWallet www.facebook.com/xarchenko/videos/vb.100000761756447/1023556354346413/ https://www.facebook.com/pages/Валерій-Харченко/438597606186565

  ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.