Загрузка...

Жінку, яка била ногами дівчину з українським прапором в Донецьку здали користувачі Facebook
Небайдужі українці допомогли МВС встановити особу жінки, яка била ногами дівчину із українським прапором в Донецьку.
Про це радник міністра МВС Антон Геращенко написав на своїй сторінці у Facebook.


За його словами, користувачі соціальної мережі йому надіслали повідомлення про цю жінку.

“Жінка, яка лупцює ногами дівчину з українським прапором і відбражена на фото – підприємець. Власниця двох точок побутової хімії.
Вона тут єдина, хто займається цим на ринку “Геолог” в районі нічного клубу “Лица”, колишній НЛО. Активна прихильниця терористичної організації “ДНР”. Покарайте її за усією строгістю. Слава Україні”, – йдеться в повідомленні, яке оприлюднив Геращенко.ПЕРЕДАЄhttp://www.zvistka.net/

За його словами, міліція вже перевіряє цю інформацію.

Напередодні в Донецьку бойовики прив’язали до стовпа невідому жінку з українським прапором і змусили тримати табличку “Вона вбиває наших дітей. Агент карателів”. Фотограф The New York Times зняв, як її б’є ногами інша жінка.
Жінку, яка била ногами дівчину з українським прапором в Донецьку здали користувачі Facebook Жінку, яка била ногами дівчину з українським прапором в Донецьку здали користувачі Facebook Reviewed by Марія Кузьмин on 2/07/2017 02:55:00 PM Rating: 5

2 комментария:

  1. Вы памыліліся...То не жанчына, то конь зь яйцамі...

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. А мужык, які стаіць побач і усё бачыць, але нічога не прэдпрымае, каб абараніць дзяўчынку, проста ХАМЛО ПУЦІНСКАЕ,,,БЫДЛА і ХАЛДУЙ ТРУСЛІВЫ!..А цікава было б паглядзець, што б ён рабіў, калі б яго дачку збівала нейкая свалота!

      Удалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.