Загрузка...

ВАЖЛИВА НОВИНА!!НЕСПОДІВАНА ЗАЯВА ТРАМПА ЩОДО УКРАІНИ !ДОНАЛЬД УЖЕ ВСЕ ВИРІШИВ


Дональд Трамп вважає несправедливим, що тільки США борються за Україну.
Як пише week-end, Трамп зробив несподівану заяву, висловивши свою прихильність України, про це він заявив в інтерв’ю The New York Times.

Він також повідомив, що у нього є друзі, які живуть в Україні та заявив, що Росія стає дуже конфронтаційною.ПЕРЕДАЄhttp://www.zvistka.net/


І ми найменше постраждали від того, що відбувається з Україною, тому що ми найдалі. Але навіть, здається, їх сусіди не особливо хочуть про це говорити. Ви подивіться на Німеччину, ви подивіться на інші країни, і вони, схоже, не дуже активно беруть участь.

«Це стосувалося лише нас і Росії. І я задавався питанням, чому це країни, які межують з Україною і знаходяться поруч з Україною — чому це, що вони не приймають активнішу участь? Чому це завжди тільки Сполучені Штати, ви знаєте, це впливає на нас, але не так сильно, як це впливає на інші країни», — зазначив він.


За його словами, інші країни тільки говорили «ми повинні зупинити» і нічого не робили.

«Все відбувалося між нами і Росією. Чому так? За фактом через газ і нафту та інші речі, яких вони хотіли від Росії», — сказав Трамп.

«Ми боремося за Україну, але більше ніхто не бореться за Україну, крім самої України, звичайно ж, і я кажу, що це не здається справедливим, і це не здається логічним», — підкреслив він.
ВАЖЛИВА НОВИНА!!НЕСПОДІВАНА ЗАЯВА ТРАМПА ЩОДО УКРАІНИ !ДОНАЛЬД УЖЕ ВСЕ ВИРІШИВ ВАЖЛИВА НОВИНА!!НЕСПОДІВАНА ЗАЯВА ТРАМПА ЩОДО УКРАІНИ !ДОНАЛЬД УЖЕ ВСЕ ВИРІШИВ Reviewed by Марія Кузьмин on 2/05/2017 10:12:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.