Загрузка...

ЧИТАТИ ВСІМ!ШОКУЮЧА ВІДВЕРТІСТЬ!Віче Майдану, С.Хмара - визнати агресію, розірвати дипвідносини і вигнати Порошенко!!! (ВІДЕО)

Фото Корпусенко Бориса 08.10.2007Хмара


Влада зрадників вбиває український народ, тільки повне завершення революції, повна зміна влади дасть нам можливість виконати всі вимоги минулого Майдану і бути вільними від зовнішньої і внутрішньої червоною радянської гебістської окупації Росії !!!!


Кремлівські шпигуни в соціальних мережах і в пресі будуть всіляко дискредитувати і обмовляється нас, рятуючись від ліквідації. Не вірте нікому! За нами правда! Об'єднуйтеся проти російських шпигунів у владі України, і ми переможемо і їх і їх зовнішнє вторгнення, яке вони підтримують !!!ПЕРЕДАЄhttp://ukrreal.info/

Повне відсторонення всієї їхньої влади на чолі з Порошенком! Повний розрив всіх відносин з Росією! Воєнний стан! Виконання цих, і всіх інших норм Конституції !! Позбавлення їх ставлеників в Україні, в тому числі що залишилися від Януковича всіх бізнесів, повне і тотальне закриття всіх російських підприємств в Україні і повна націоналізація всіх енергетичних і сировинних галузей України !!!

Слава Україні!


ЧИТАТИ ВСІМ!ШОКУЮЧА ВІДВЕРТІСТЬ!Віче Майдану, С.Хмара - визнати агресію, розірвати дипвідносини і вигнати Порошенко!!! (ВІДЕО) ЧИТАТИ ВСІМ!ШОКУЮЧА ВІДВЕРТІСТЬ!Віче Майдану, С.Хмара - визнати агресію, розірвати дипвідносини і вигнати Порошенко!!! (ВІДЕО) Reviewed by Марія Кузьмин on 2/11/2017 09:30:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.