Загрузка...

Росія ввела під Харковом декілька мотострілкових дивізійНа території Росії, яка межує з Харківською областю, з’явилися мотострілкові дивізії з підрозділами у Білгородській, Воронезькій і Смоленській областях. Військові повністю укомплектовані та проходять постійні воєнні навчання.
Про це бовтнув міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу.
Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на російське інформагентство ТАСС. Зі слів Шойгу, у 2016 році військові вищезгаданих дивізій провели близько 100 організаційних заходів, в тому числі по завершенню формування двох мотострілкових дивізій, підрозділи яких розміщені в Білгородській, Воронезькій і Смоленської областях. «Дивізії повністю укомплектовані особовим складом, при цьому більше 70% особового складу – це контрактники. Також вони укомплектовані сучасним озброєнням, військовою та спеціальною технікою», – сказав Шойгу.
Додав міністр оборони Росії і те, що у нових пунктах їх постійної дислокації забезпечені необхідні умови для проживання особового складу. «Побудовано та реконструйовано 30 об’єктів першої необхідності: казарми, їдальні, комбінати побутового обслуговування.
Завершити їх облаштування планується в першому півріччі 2017 року», – констатував російський міністр. Нагадаємо, днями заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов відмітив, що Росія стягнула до державного кордону з Україною близько 55 тисяч військових.ПИШЕhttp://onpress.info/

Источник: http://onpress.info/rosiya-vvela-pid-harkovom-dekilka-motostrilkovyh-dyvizij-87971
Росія ввела під Харковом декілька мотострілкових дивізій Росія ввела під Харковом декілька мотострілкових дивізій Reviewed by Марія Кузьмин on 2/04/2017 06:04:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.