Загрузка...

ВСЯ ПРАВДА ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З “ПРИВАТБАНКОМ”: Ви Будете В ШоціЗ моменту націоналізації Приватбанку, відтік з банку валюти становив 95 мільйонів доларів.

Про це на прес-конференції заявив глава правління Приватбанку Олександр Шлапак на прес-конференції у четвер.«Ми не тримаємося за долар, у нас немає особливих доларових активів, а тому сьогоднішній долар нам створює тільки дискомфорт і тому ми з жалем, але розстаємося з тими, хто готовий забрати долар, в інший банк або собі в скриньку», — говорить він.

За словами Шлапака, банк після націоналізації втратив багато пасивів.

«З моменту заходу в банк тимчасової адміністрації, 19 грудня, ми бачимо падіння депозитів фізичних осіб. Після 26 грудня продовжується падіння і потім, зусиллями всього колективу банку, нам вдалося потихеньку відновлювати позиції, які банк займав раніше», — заявив Шлапак.


Він зазначив, що основна увага приділялася в першу чергу гривні.

«Під час цієї турбулентності, з 19 грудня ми втратили 5,2 млрд грн, і десь приблизно зараз, ми вирівняли ситуацію у нуль, у порівнянні з початком року. І я думаю, що сьогодні ми виходимо у плюс по гривневому ресурсу», — додав він.

21 грудня Приватбанк офіційно перейшов у державну власність.

Міністерство фінансів та Національний банк оцінили потребу капіталу «Приватбанку» в 148 млрд гривень.

Джерело
ВСЯ ПРАВДА ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З “ПРИВАТБАНКОМ”: Ви Будете В Шоці  ВСЯ ПРАВДА ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З “ПРИВАТБАНКОМ”: Ви Будете В Шоці Reviewed by Марія Кузьмин on 2/03/2017 04:48:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.