Загрузка...

БРАВО!!! ЖУРНАЛІСТ РФ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ВИКЛИКАВ ФУРОР В МЕРЕЖІ ПОЯСНИВШИ РОСІЯНАМ ТЯЖКІСТЬ ЇХ ЗЛОЧИНИ І НІКЧЕМНІСТЬ ПЕРЕД УКРАЇНЦЯМИ


Антон Красовський допускає, що російський народ з часом зазнає почуття сорому за злочини, які він скоїв, перед українським народом, а також перед народами інших країн.

Про це Красовський написав на своїй сторінці в Facebook. За його словами, саме з вини росіян постраждали мільйони українців, які зі своєї землі змушені були переїхати жити на інші території.

00777
В першу чергу Красовський має на увазі Крим, який в 2014 році анексував президент Росії Володимир Путін.


Крім того, Красовський зазначив, як росіяни вчинили злочин проти людей, що летіли на малайзійському Boeing над Донбасом і збитих ракетою з російської установки «Бук».

Журналіст вважає, що зараз росіяни сміються над словом «сором», але з часом вони все ж його відчують.БРАВО!!! ЖУРНАЛІСТ РФ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ВИКЛИКАВ ФУРОР В МЕРЕЖІ ПОЯСНИВШИ РОСІЯНАМ ТЯЖКІСТЬ ЇХ ЗЛОЧИНИ І НІКЧЕМНІСТЬ ПЕРЕД УКРАЇНЦЯМИ БРАВО!!! ЖУРНАЛІСТ РФ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ВИКЛИКАВ ФУРОР В МЕРЕЖІ ПОЯСНИВШИ РОСІЯНАМ ТЯЖКІСТЬ ЇХ ЗЛОЧИНИ І НІКЧЕМНІСТЬ ПЕРЕД УКРАЇНЦЯМИ Reviewed by Марія Кузьмин on 2/05/2017 08:46:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.