Загрузка...

СЕНСАЦІЯ!В Україні створили унікальний міномет, який немає аналогів у світі


Харківські науковці винайшли унікальний міномет, який немає аналогів у світі.З нього стрільба кулями, мінами чи артснарядами відбувається без використання порохового заряду, а заправляється міномет на звичайній АЗС, Сообщает http://ukr-biz.com.ua/Завдяки використанню технології вибуху газу пропану та стиснутого повітря, така зброя не залишає після себе ні продуктів згорання пороху, ні гільз.
При цьому дальність ураження не поступається пороховим аналогам, а постріл є значно тихішим. Планується, що матиме автоматичну систему заряджання, наведення на ціль та стрільбу після наведення.


Танковий міномет з газодетонаційним снарядом і автоматичною подачею мін здатний змінити тактику танкового бою. Адже зараз танки не можуть стріляти на невеликі відстані, бо снаряд може відрикошетити від грунту. За допомогою нового міномета можна буде ефективно обстрілювати близькі цілі.


Нова установка в 10 разів економніша за порохові прототипи.


Зараз зброю доробляють під керівництвом «Укроборонпрому».
СЕНСАЦІЯ!В Україні створили унікальний міномет, який немає аналогів у світі СЕНСАЦІЯ!В Україні створили унікальний міномет, який немає аналогів у світі Reviewed by Марія Кузьмин on 2/06/2017 02:45:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.