Загрузка...

ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКАУкраїнський священик дав несподіваний прогноз по Донбасу. Війна закінчиться восени, вважає він.

Війна на Донбасі закінчиться восени, однак рік закінчення конфлікту не уточнюється. Про це написав у Facebook священик Української православної церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін.

За його словами, конфлікт на Донбасі «приречений» закінчитися восени, так як священик вважає, що війни завжди так закінчуються. Ось тільки він не уточнив, в якому році це станеться.

— Війна обов’язково закінчиться восени. Напевно не цієї, швидше за все, навіть не наступної, але обов’язково восени, тому що війни завжди закінчуються так. Не коли перестають стріляти гармати. Не коли важливі дядьки в урочистій обстановці під наглядом телекамер підписують перемир’я. і навіть не коли поховано останнього убитого нею солдатів. Війна закінчується інакше.
Солдат приходить додому і не може знайти себе, плаче про полеглих побратимів. Хворіє цим. Часто п’є і стоїть на біржі. А потім несподівано згадує про насіння, знайдене ним в найжахливіший і невідповідний момент на фронті. Солдат майже без надії кидає його в землю свою, і воно виявляються чарівними — приносятьнесподівано щедрий плід — дітьми, бізнесом і тим, що поїсти. Він збирає врожай. Озирається на плоди своєї праці. Відкушує великий шматок соковитого яблука. прожовє смакуючи. І каже: «Ось тепер війна точно закінчилася! Перемога». І таке, найчастіше, трапляється восени, — повідав своє бачення закінчення війни на Донбасі Дедюхін.

Джерело
ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКА ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКА Reviewed by Марія Кузьмин on 2/12/2017 11:14:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.