Загрузка...

США завдали потрійного удару по Росії
Політичний оглядач Сергій Стельмах аналізує, що саме мали на увазі американські конгресмени, коли приймали законопроект «Про підтримку стабільності та демократії в Україні», – про це replyua.net інформує з посиланням на ресурс «Радіо Свобода».

Так, як вже інформувало наше видання, нормативний акт включає в себе можливість надання Україні летальної зброї, фіксацію санкцій до моменту повного виведення російських військ з Донбасу і заборону визнання анексії Криму. На думку експерта, такий законопроект переслідує три основних мети.
По-перше, відповісти на російські провокації, зокрема, заяви про «українські диверсійно-розвідувальні групи в Криму» та військові навчання .По-друге, це запасний план.Третя мета, якої досягає цей законопроект – це послання до європейських держав, з яких все частіше звучать пропозиції зупинити санкції проти Російської Федерації.

За словами оглядача, з огляду на те, що нижня палата Конгресу проголосувала за законопроект практичного одноголосно, консенсус з цього питання між демократами і республіканцями вже набув завершеного вигляду.ПЕРЕДАЄhttp://www.zvistka.net/
США завдали потрійного удару по Росії США завдали потрійного удару по Росії Reviewed by Марія Кузьмин on 2/02/2017 01:10:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.