Загрузка...

«ЦЕ СЕНСАЦІЯ ЯКУ ПОТРІБНО ЗНАТИ!!!»-військовий експерт розповів, що відбувається у зоні АТОГенштаб змінив тактику та почав перехоплювати ініціативу ворога й шукати слабкі місця в обороні.

Військовий експерт Олексій Арестович прокоментував для видання «Інформатор» ситуацію, яка склалася сьогодні після поновлення боїв навколо Дебальцевого.

“Московські найманці силами 7-ї окремої бригади перейшли у наступ в районі Світлодарська. Наші бійці погнали їх під час контратаки, і з ходу, “на плечах”, взяли висоти, які панують над Логвиновим. Це було зроблено силами 54-ї окремої бригади, 125-го піхотного батальйону, який, до речі, воював під Дебальцевим.ПЕРЕДАЄhttp://7days-ua.com/


Зараз вони утримують позиції, і попри повідомлення про відступ, поки офіційно вважається, що бойовики перебувають на тих же позиціях, і ніхто нікуди не відступав. Скоріш за все, вони там і залишаться, а якщо і відійшли, то лише тактично. Терористи будуть намагатися знову відбити втрачені позиції”, – прокоментував він.


“Достеменно відомо, що окупанти використали щільний вогонь великокаліберної артилерії по наших позиціях. Відомо, що скоріш за все там загинув боєць Правого Сектору, – оперний співак з Парижу. Про 200-х у нас немає інформації. Я залишу цю честь офіційним спікерам АТО. Нехай вони коментують точну кількість втрат – у них повинні бути офіційні цифри медиків, бо це надчутлива тема.

Інформація про те, що наші пішли в контратаку і були змушені відступити через недостатню підтримку – це “вкиди”, елементи гібридної війни. Наразі офіційної доповіді про те, що ЗСУ залишили панівні висоти не було”, – переконує Арестович.

“Інтрига цієї операції полягає у тому, що це наша п’ята така операція з Нового Року. Усі вони відбуваються за сценарієм Промзони Авдіївки: наші сили вираховують слабкі місця в обороні ворога, захоплюють позиції і швидко облаштовують оборону. Через це окупанти зазнають відчутних втрат у безперестанних атаках, намагаючись заволодіти нашими позиціями. Найяскравіше таку тактику наша армія показала у Промзоні.

Це місце вигідне для нашої сторони з трьох причин.


По-перше, це відволікання сил суперника від Авдіївки, – вони якраз мають перекидати резерви туди, а тепер вони змушені підсилювати ділянки фронту біля Логвинового-Вуглегірська, де сьогодні зазнали втрат. Це означає ослаблення тиску на Авдіївку і розпорошування ворожих сил.

По-друге, 7-ма бригада підпорядковується 1-му армійському корпусу резервної армії Росії, який числиться за так званою ДНР, але постачається 2-м корпусом, який підпорядкований терористам “ЛНР”, і формально до нього належить.
Тут виникає подвійне підпорядкування, що означає неминучу плутанину та викриття усіх схем керування з Росії.

Усе це можна буде відслідкувати і здобути докази прямого втручання Кремля у ситуацію на Донбасі. Наприклад – записи радіоперемовин.

По-третє, ключем до 500-кілометрового фронту є відрізок Дебальцеве-Горлівка. Хто володіє ними – керує конфліктом”, – запевняє фахівець.

“Росія за два роки тактичними успіхами на фронті здійснювала політичний тиск на Україну. Тепер же ситуація змінилась – тактичними операціями впливаємо на ситуацію ми.

Країни помінялися місцями, і Україна перетворилася із жертви на хижака. Тепер ми перехопили ініціативу у свої руки і диктуємо Росії свої умови. Також важливо, що за “Мінськими домовленостями” уся ця Дебальцівська дуга – наша. Тобто, ми не порушуємо угод, і відбиваємо території, які за домовленостями закріплені за нашою стороною. Це дуже вдалий задум. Видно, що Генштаб навчився діяти за два роки війни, і я переконаний, що це дуже вдала і добра стратегія, поза конкретними результатами цієї акції. Навіть якщо ми відійдемо, це означатиме величезний успіх, який можна буде повторити.

Президент дав на це політичну волю: операція була узгоджена з найвищим керівництвом держави. Інформаційні хвилі про те, що необхідно змінювати тактику у зоні конфлікту нарешті подіяли, і військові начальники почали думати про наступ. Нарешті військова логіка почала домінувати над політичною. Я переконаний, що це взагалі сенсація для українського керівництва”, – підсумував Олексій Арестович.

Нагадаємо, сьогодні о четвертій ранку навколо Дебальцевого почалися масштабні бої.

Терористи намагалися розвинути наступ, але змушені були відступити. Бійці ЗСУ відкинули ворога на 5 км, але, за повідомленнями з передової, були змушені відступити назад
«ЦЕ СЕНСАЦІЯ ЯКУ ПОТРІБНО ЗНАТИ!!!»-військовий експерт розповів, що відбувається у зоні АТО «ЦЕ СЕНСАЦІЯ ЯКУ ПОТРІБНО ЗНАТИ!!!»-військовий експерт розповів, що відбувається у зоні АТО Reviewed by Марія Кузьмин on 2/06/2017 12:01:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.