Загрузка...

“Я тебе в АТО не посилав”: Соцмережі обурені випадком з українським військовим на Волині

На Волині бійцю АТО довелося пройти пішки 20 кілометрів через те, що жодна маршрутка й авто відмовлялися його підвезти до пункту призначення.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Олександр Дроздов, передають Патріоти України.

За його словами, з бійцем він зустрівся дорогою до Луцька. Той ішов у військовій формі, витягнувши руку, щоб зупинити транспорт.ПИШЕ http://www.zvistka.net/

“Зупинився. – Тобі куди? – Горохів – Давай наплічник у багажник. Рушаємо далі… Почали спілкуватися, звідки, куди… Додому, у відпустку на пару днів, як сказав він. Із розмови дізнався, що цей хлопець на фронті з 2014 року добровольцем, 4 контузії та купа поранень різної тяжкості, маленька дитина та дружина вдома”, – написав Дроздов.

Боєць розповів, що йшов пішки з міста Нововолинськ. Це 20 кілометрів у морозну погоду, враховуючи ожеледицю та холодний вітер.

“Жодне палдо не зупинилося!!!
Питаю в нього – А як же маршрутки? – Вони не хочуть зупинятися, я ж по пільгах…. А ще, каже, є такі розумники, які стверджують “Я тебе туди не посилав”, – написав Дроздов.


Пост розлютив користувачів соцмережі. У своїх коментарях вони зазначили, що дуже прикро, що бійці АТО жертвують своїм життям за людей, які цього взагалі не цінують.


“Я тебе в АТО не посилав”: Соцмережі обурені випадком з українським військовим на Волині “Я тебе в АТО не посилав”: Соцмережі обурені випадком з українським військовим на Волині Reviewed by Марія Кузьмин on 2/07/2017 10:06:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.