Загрузка...

І ДО ГАДАЛКИ НЕХОДИ!!! Віце-прем’єр РФ в уряді Медведєва Шокував росіян, заявивши, що Росію чекає розпад
Перший віце-прем’єр РФ Ігор Шувалов під час Петербурзького міжнародного економічного форуму заявив, що ситуація в Росії, яка виникла після введення західних санкцій проти РФ, порівняна із ситуацією, в яку потрапив СРСР перед своїм розпадом. Санкції і дії уряду підвели Росію до розпаду, заявив Шувалов.

На думку чиновника, обстановка в Росії навіть «жорсткіше», ніж в останні роки Перебудови. За словами Шувалова, попередження про крах російської економіки звучали і до введення санкцій: тоді вчені говорили уряду, що санкції можуть привести до розпаду країни за прикладом СРСР.


Нагадаємо, що сьогодні на ПМЕФ екс-міністр фінансів РФ Олексій Кудрін заявив, що двократне падіння курсу рубля за минулий з моменту російсько-українського конфлікту час, стало «ганьбою для економічної влади», яка продемонструвала невідому їй нездатність створити стабільні умови для бізнесу.
Читайте також:

Також негативно висловився про якість прогнозу Мінфіну і міністр економічного розвитку Олексій Улюкаєв, який заявив про те, що в уряді «розруха в головах», а головним завданням Мінфіну стає ховати гроші в кубушку через побоювання неефективних витрат.

Джерело
І ДО ГАДАЛКИ НЕХОДИ!!! Віце-прем’єр РФ в уряді Медведєва Шокував росіян, заявивши, що Росію чекає розпад І ДО ГАДАЛКИ НЕХОДИ!!! Віце-прем’єр РФ в уряді Медведєва Шокував росіян, заявивши, що Росію чекає розпад Reviewed by Марія Кузьмин on 2/09/2017 01:04:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.