Загрузка...

МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ! ВІД ТЕПЕР ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ — ПОЗА ЗАКОНОМ! Якщо до вас прийдуть — женіть їх мітлою

Депутат від «Самопомочі» Тетяна Острікова заявляє, що податкова міліція з 1 січня перебуває поза законом через помилку, тоді як закон про фінансову поліцію ще не ухвалено.

Як написала вона у Facebook, йдеться про пункт 134 закону№1797-VIII від 21 грудня 2016 року про виключення розділу XVIII2 «Податкова міліція» з Податкового кодексу України.

У прикінцевих та перехідних положеннях до цього закону сказано, що він набуває чинності з 1 січня 2017 року, крім, зокрема, «пункту 133 розділу І (щодо виключення розділу ХVІІІ-2)».Положення про «Податкову міліцію» мало б бути виключеним із кодексу з дня набуття чинності законом про центральний орган виконавчої влади, на який покладається обов’язок «забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об’єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, що віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України, та інших осіб, з якими цей орган взаємодіє».


Острікова пояснює: «Планувалося, що норма про ліквідацію податкової міліції набуде чинності разом з новим законом про створення фінансової поліції, ймовірність прийняття якого цим складом Ради близька до нуля».

«У законопроекті змінили номер пункту про податкову поліцію, а в перехідних положеннях, які стосуються набрання чинності відповідними нормами, – номер змінити забули.
І виходить, що пункт 134 про виключення з Податкового кодексу розділу ХVІІІ — 2 «Податкова міліція» набрав чинності», – додає депутат.

На думку Острікової, «зараз немає правових підстав для діяльності податкової міліції, у неї немає законних прав та визначених законом повноважень, однак і сам орган в установленому порядку, відповідно до закону, не ліквідований, правонаступник його не визначений…».

«Де-юре, правовий статус податкової міліції наразі – «поза законом». Де-факто, вона не ліквідована, співробітники не звільнені, провадження не передані, продовжує свою діяльність», – пише вона.

На думку депутата, з ситуації можна вийти кількома шляхами: отримати роз’яснення, що це технічна помилка – і пункт 134 закону має набути сили разом з відповідним законом про створення фінансової поліції; внести нові зміни в Податковий кодекс; терміново ухвалити закон про створення фінансової поліції.Проект закону про Фінансову поліцію №4228 про фінансову поліцію, співавтором якого є Острікова, було зареєстровано у Верховній Раді 15 березня 2016 року.

Источник
МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ! ВІД ТЕПЕР ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ — ПОЗА ЗАКОНОМ! Якщо до вас прийдуть — женіть їх мітлою МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ! ВІД ТЕПЕР ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ — ПОЗА ЗАКОНОМ! Якщо до вас прийдуть — женіть їх мітлою Reviewed by Марія Кузьмин on 2/07/2017 02:50:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.