Загрузка...

ТЕРМІНОВО!З Росії Їде Техніка, Завтра Путіна Можуть Закликати Ввести Війська – Дейнега

230578_756428-1-2-e1485943250993
У Донецьку 2 лютого збираються провести мітинг і закликати Росію ввести війська.


"З чуток завтра в Донецьку буде мітинг. Проситимуть ввести війська.
І чомусь я боюся, щоб сепари за своєю старою традицією не вклепають по цьому мітингу своєю ж артилерією. Ну щоб звинуватити "укрів" і полегшити рішення про введення військ. Думаю, що нашій діаспорі теж пора штурмувати уряди своїх країн проживання. І вимагати втрутитися", – написав він.

З Росії на окуповані території їде військова техніка і російські військові.

"Намічається щось велике. А потім, можливо, буде довгий і болісний мир. Або не буде. З урахуванням, що наша армія ще не відновилася і наша переговорна позиція від цього не досить сильна. То краще, щоб миру поки що не було. Він буде для нас набагато "дорожчий" за війни.
І зараз доля країни багато в чому лежить на плечах 72-ї механізованої бригади, яка опинилася в Авдіївці. І стримує основні атаки орків", – вважає волонтер.

О 07:00 ранку терористи продовжили обстрілювати Авдіївку, в результаті цього поранили людину, повідомив начальник Донецької обласної поліції В'ячеслав Аброськін. На вул. Металургів поранили 63-річного чоловіка. У нього осколкове поранення стегна, мінно-вибухова травма. Потерпілого доставили до місцевої лікарні. За 4 доби в Авдіївці поранені 6 жителів, зруйновані 26 будинків.

Джерело: gazeta.ua
ТЕРМІНОВО!З Росії Їде Техніка, Завтра Путіна Можуть Закликати Ввести Війська – Дейнега ТЕРМІНОВО!З Росії Їде Техніка, Завтра Путіна Можуть Закликати Ввести Війська – Дейнега Reviewed by Марія Кузьмин on 2/01/2017 05:59:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.