Загрузка...

Порошенко порадив студенту після навчання провести рік в зоні АТО (відео)

Президент України зустрівся з студентами-істориками.Сообщает http://www.akcent.info

Президент України Петро Порошенко порадив студенту після ВНЗ провести рік в АТО. Про це він заявив на зустрічі зі студентами-істориками, яку транслював телеканал “112 Україна”, передають Патріоти України.

Студент 3 курсу подякував президенту за зустріч.ПИШЕhttp://www.zvistka.net/

“Ми раді, що ви до нас прийшли. Чекаємо вас наступного разу, тому що з істориками треба дружити. Це вони будуть писати історію, тому запрошуємо вас прийти ще”, – заявив він.

Порошенко зазначив, що історія пишеться вже зараз”.

“Ми вже домовляємося”, – відповів студент, на що він відреагував як на ознаку змін у країні.

“Це коли було так, щоб з президентом у студентській аудиторії так розмовляли. Це ознака змін, дивіться. Ваші оплески.
Принаймні на перші оплески ти вже заробив”, – сказав він студенту.

Студент поцікавився, що крім військових психологів, можливо, паралельно треба готувати ще і військових істориків. “У нас на магістратурі тепер військова історія. Як ви вважаєте, чи потрібно на цьому акцентувати увагу, тому що це також метод впливу як на наших бійців, так і на населення. Як ви ставитеся до таких пропозицій?” – запитав він у Порошенка.

“Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Військовим психологом можуть бути не тільки випускники психології… Вам раджу піти у військкомат після закінчення і рік провести в АТО. Ось я провів два роки в радянській армії, і в тому числі брав участь у бойових діях. Був покликаний з другого курсу. А через два роки повернувся на третій. Був покликаний в 1984 році, а вернувся в 1986 році. Можу сказати, що після армії це зовсім інше сприйняття світу. Зовсім інше. Формує людину”, – заявив президент.

Він зазначив, що ВСУ потребують військових психологів.
Порошенко порадив студенту після навчання провести рік в зоні АТО (відео) Порошенко порадив студенту після навчання провести рік в зоні АТО (відео) Reviewed by Марія Кузьмин on 2/10/2017 10:03:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.