Загрузка...

ЙОМУ ЛИШЕ 22!СТРАШНО-ГІРКИЙ БІЛЬ РОЗЛУКИ СИНОЧКУ З ТОБОЮ!!!ЯК ДАЛЬШЕ ЖИТИ???

Фото: Боєць АТО Сергій Непсов"Шансів вижити не було": Волонтери розповіли про молодого бійця АТО, який загинув від російської кулі Боєць АТО Сергій Непсов Сергію, який захищав Україну на Донбасі, було всього 22 роки У мережі розповіли подробиці загибелі 22-річного бійця ЗСУ Сергія Непсова, який був убитий 26 січня ворожою кулею. Фотографію героя опублікували на сторінці "Повернися живим" у Facebook.
Боєць став жертвою ДРГ, яка опинилася у позицій сил АТО на Донбасі. Непсов був убитий пострілом, куля пройшла крізь бронежелет і потрапила у легені. "Можливо Сергій міг вижити, якби ДРГ помітили раніше, якщо б вони не підходили під прикриттям мінометів, ще купа "якби". Зрештою, яка різниця – людини немає, але є війна. І смертями вона нагадує про себе. Нагадує, що не закінчена. нахабно просить не ігнорувати її.
Давайте не будемо забувати про те, що на нашому Сході вбивають наших хлопців", – написали про Сергія. Волонтери кажуть, що із загибеллю бійця зупинилася життя цілої родини. "Чортова війна декому не дає навіть шансу спробувати життя на смак. І байдуже - йому 22 роки або 45, з людиною зникає цілий світ. Це не просто загинула людина. Це зупинилася життя цілої родини. У них вже ніколи не буде так, як завжди. Його батьки ніколи не будуть спати спокійно. Всі плани, надії - все можна перекреслювати і передумувати заново... Коли вщухне біль. Через роки. З цим болем просто навчаться жити. Пристосуються", - з гіркотою пишуть активісти.
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/volontery-rasskazali-molodom-boytse-ato-pogibshem-1485635310.html
ЙОМУ ЛИШЕ 22!СТРАШНО-ГІРКИЙ БІЛЬ РОЗЛУКИ СИНОЧКУ З ТОБОЮ!!!ЯК ДАЛЬШЕ ЖИТИ??? ЙОМУ ЛИШЕ 22!СТРАШНО-ГІРКИЙ БІЛЬ РОЗЛУКИ СИНОЧКУ З ТОБОЮ!!!ЯК ДАЛЬШЕ ЖИТИ??? Reviewed by Марія Кузьмин on 2/06/2017 12:13:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.