Загрузка...

КУЗЬМА СКРЯБІН МАВ ПРОРОЧИЙ ДАР: МАМА СПІВАКА РОЗПОВІЛА ПРАВДУМати покійного улюбленого співака українців Кузьми Скрябіна розповіла журналістам про те, що її син передчував всі події, які мають статися:Його питали якось на радіо у Львові, як він написав такі пророчі слова “Тікай, бо буде війна”, звідки він мовляв знав про це.
А він каже: “Я не знав. я просто написав і все. Воно само прийшло“. У нього просто з’являлися такі речі звідкись. І те, що він загинув саме під час війни, бачите …. Він говорив: “Я не боюся смерті, я боюся війни”. Він з цією війною дуже змінився, настільки він іншими очима почав дивитися на світ, на життя, на все. У нього була якась глибока депресія, неспокій – що буде з цим світом, усіма нами. “Що ж ти прийшла, хто тобі кликав сука-війна в мою хату”, – як він говорив в пісні.

Він Переживав про всіх! Що народ і далі розважається у нічних клубах, влаштовує різні забави, коли там просто вмирають люди, там Іловайський котел і весь цей жах … Він просто не міг це пережити! Він весь час говорив мені: “Мамо, ну як же це вони? Як же все так? Адже вони майже як діти мені, мені 46, а їм по 20-25 років!

Нагадаємо, 2 лютого минуло 2 роки з моменту, як не стало Кузьми. Він трагічно загинув у автокатастрофі.СООБЩАЕТhttp://de-facto.cc/

КУЗЬМА СКРЯБІН МАВ ПРОРОЧИЙ ДАР: МАМА СПІВАКА РОЗПОВІЛА ПРАВДУ КУЗЬМА СКРЯБІН МАВ ПРОРОЧИЙ ДАР: МАМА СПІВАКА РОЗПОВІЛА ПРАВДУ Reviewed by Марія Кузьмин on 2/07/2017 12:52:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.