Загрузка...

ВИ НЕПОВІРИТЕ!!!!!!Як ви думаєте Чий чоловік Максим Степанов, який Виграв конкурс на посаду голови ОДА


На Привозі нового губернатора охрестили Поліграф Поліграфичем

Одеса дізналася ім’я нового губернатора — ним став голова ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» 41-річний Максим Степанов. Степанов краще всіх з 31 кандидата впорався з тестовими завданнями, які 20 грудня проводило Національне агентство з питань держслужби.Повідомляє новину ukr.mediaПісля яскравого і гучного Михайла Саакашвілі, навіть на тлі спроб епатажного київського бізнесмена Гаріка Карогодского пробитися в губернатори Одеси, новий голова Одеської ОДА може здатися прісним і досить сірим.

В скандалах не замішаний, у хабарах не викритий, займав керівні пости при різних президентах, а отже, вміє добре пристосовуватися до обставин.

В Одесі повним ходом обговорюють, чий чоловік Максим Степанов.

Ще до проведення тестів деякі місцеві ЗМІ повідомляли, що кандидатуру Степанова лобіює сам президент. А у соцмережах обговорюють ютуб-трансляцію конкурсу і кажуть: Степанов заздалегідь знав, про що його буде питати комісія, мовляв, надто переконливою виглядала його мова.

— Було очевидно, що губернатором стане пропрезидентська людина, — зазначає одеський політолог Юрій Котляревський. — Задумка з конкурсом мала риси демократичності, але насправді є підозра, що рішення було давно прийнято.

За іншою версією, Степанов — людина «від Коломойського», і посада для нього — це можливість олігарха вплинути на область, зализати рани після втрати Приватбанку. Ходять чутки про зв’язки Максима Степанова з політиком, екс-бізнес-партнер Коломойського, а також в. о. голови ДАК «Нафтогазу» в 2010 році Ігорем Діденком. Ці чутки прокоментував один з переможених претендентів на посаду одеського губернатора Василь Горбаль.


«Прочитав на одному з одеських сайтів страшну новину про те, що Максим Степанов — людина самого Коломойського, так як його брат Ігор Степанов був адвокатом у Ігоря Діденка, — написав Горбаль у своєму ФБ. — Відкрию ще одну таємницю: його брат був адвокатом і мого рідного брата, професійно захищав його інтереси, коли в 2011 році влада сфабрикувала справу проти нього. Так чия же вона людина, цей Степанов? Насправді він — молодець і гідно виграв конкурс».Також розповідають про його зв’язки з регіоналами — не дарма ж, коли ДПАУ керував Микола Азаров, Степанов обіймав посаду заступника голови Державної податкової адміністрації.

Втім, всі сходяться в одному: гучних шоу або показових виступів від нового губернатора, як від його попередника, не чекають. Натомість сподіваються на його багатий досвід на керівних посадах — не дарма ж, напевно, у 2015 році йому вручили премію «Менеджер року». До речі, в Одесі Максим Степанов знайомий не з чуток — з березня 2008 по 2010 рік він працював першим заступником голови Одеської ОДА, зокрема займався питаннями соціально-економічного розвитку.

«Чого чекають від нового глави Одеської обладміністрації? — пише на своїй сторінці в соцмережах заступник губернатора Одеської області в 2014 році Зоя Казанжи. — Його називають професійним бюрократом. Проте в даному контексті це слово не має негативного забарвлення. Це людина, яка працювала заступником в різних умовах, тягнув на собі великий обсяг доручень і роботи. А мої знайомі в адміністрації зізналися: вони сподіваються, що саме Степанов зможе стабілізувати хаос, який у них зараз відбувається».

Максим Володимирович Степанов народився в 1975 році. У 1998-му він закінчив Донецький національний медичний університет, почавши кар’єрний шлях санітаром. У 2004 році отримав другу освіту. З 1999 по 2003 рік працював на підприємствах різних сфер економіки. З 2003 по 2004 рік Степанов обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації у Києві. З 2010-го був директором ДП «Український державний центр транспортного сервісу «Ліски», а в 2011-му став директором державного підприємства «Поліграфкомбінат «Україна».
ВИ НЕПОВІРИТЕ!!!!!!Як ви думаєте Чий чоловік Максим Степанов, який Виграв конкурс на посаду голови ОДА ВИ НЕПОВІРИТЕ!!!!!!Як ви думаєте Чий чоловік Максим Степанов, який Виграв конкурс на посаду голови ОДА Reviewed by Марія Кузьмин on 2/14/2017 11:18:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.