Загрузка...

Не зрозуміли, не оцінили: САВЧЕНКО ЇДЕ В «БЕЗПЕЧНУ» РОСІЮ ЧЕРЕЗ ПОЛІТИЧНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ В УКРАЇНІ (відео звернення)

Депутат Верховної Ради України Надія Савченко заявила, що «в цілях особистої безпеки змушена разом з сім’єю покинути територію України».

Про це повідомив портал podvodka.info.
Як оголосила Савченко в інтерв’ю журналістам:

Я не відчуваю страху перед чинною владою, якби вона діяла проти мене особисто. Але підлість, корумпованість і нікчемність, яка займає відповідальні посади в нашій країні, загрожують не тільки мені, а й моїй сім’ї. Я змушена виїхати зі своєї країни, вивезти свою сім’ю, зберегти своїх рідних і улюблених людей.

Яку країну я виберу? Я вивезу всіх в Росію – там безпечно, зрозуміла мова і є робота. Причини очевидні. Росія – не Європа, де є одна підлість і содомія. Я – повернуся, але вже невразливою.Нагадаємо, нещодавно Савченко виключили з делегації в ПАРЄ, а також планують позбавити всіх портфелів у ВРУ.

Не зрозуміли, не оцінили: САВЧЕНКО ЇДЕ В «БЕЗПЕЧНУ» РОСІЮ ЧЕРЕЗ ПОЛІТИЧНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ В УКРАЇНІ (відео звернення) Не зрозуміли, не оцінили: САВЧЕНКО ЇДЕ В «БЕЗПЕЧНУ» РОСІЮ ЧЕРЕЗ ПОЛІТИЧНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ В УКРАЇНІ (відео звернення) Reviewed by Марія Кузьмин on 5/11/2017 01:32:00 PM Rating: 5

5 комментариев:

  1. нехай зробить таку ласку:всі втомились від її діяльності.

    ОтветитьУдалить
  2. Скоріше б... І мураєва з собою забери.

    ОтветитьУдалить
  3. Не верзіть дурниць!..Не набридло ще?!

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.