Загрузка...

У мережі регочуть з Путіна у "костюмчику на виріст"ФОТО

Користувачі мережі висміяли зовнішній вигляд президента Росії Володимира Путіна, який з'явився на публіці в дещо завеликому костюмі.Відповідне фото було опубліковане в Twitter, пише apostrophe.ua. Користувачі соцмереж порівняли "іграшкову" фігурку Володимира Путіна в образі статного чоловіка, вартість якої оцінюють в 12 тисяч доларів, а також знімок реального президента на одному із заходів.


Щоравда, у мережі главу держави назвали "невдалим двійником". Знайдіть 10 відмінностей: зліва – Путін за $12 тис, праворуч – набагато дорожче, – прокоментували фотографію. У мережі сміються і порівнюють фігурку президента з популярним образом агента "007" Джеймса Бонда."Фігурку теж, мабуть, з невдалого двійника ліпили", "Штани на виріст купили? Або так кравці вирішили підкреслити своє ставлення до Путіна", "Оскільки розмір штанів президента тепер державна таємниця – кравець шиє на око", "Батьків костюм", – іронізують у мережі.


Читайте більше тут:http://expres.ua/news/2016/10/14/207780-merezhi-regochut-putina-kostyumchyku-vyrist
У мережі регочуть з Путіна у "костюмчику на виріст"ФОТО У мережі регочуть з Путіна у "костюмчику на виріст"ФОТО Reviewed by Марія Кузьмин on 2/07/2017 12:01:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.