Загрузка...

"ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?" Журналістка вказала на скандальний пункт рішення РНБО
УКРАЇНА ЕКСПОРТУВАЛА АНТРАЦИТ, ЯКИЙ ДОБУВАЄТЬСЯ НА ОКУПОВАНІЙ РОСІЄЮ ТЕРИТОРІЇ ДОНБАСУ. Це злочин, це державна зрада, люди.Вчора президент своїм указом ввів у дію рішення РНБО № 37/2017 щодо нейтралізації загроз енергетичній безпеці України. Сообщает http://viche.net.ua/

Текст цього рішення містить один важливий абзац:
6) забезпечити тимчасово, до повного подолання кризових явищ в енергетиці, припинення експорту з України вугілля кам'яного марки антрацит.

ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?

Замість того, щоб нарощувати запаси антрациту, який не добувається на підконтрольній території України і від якого зі слів влади життєво залежить енергосистема держави, аж до повного колапсу; замість того, щоб з першого дня війни вживати заходів для відмови від поставок вугілля з боку окупанта, уряд виявляється спокійно торгував цим вугіллям — гнав його на експорт!
Обкласти населення здирницьким тарифом на базі ціни Роттердам+ (мотивуючи це необхідністю відмови від вугілля з зони АТО), ешелонами возити антрацит з окупованої території (зрозуміло, що контролю кількості вивезеного там немає), а під шумок продавати цю контрабанду на експорт. Як це назвати, як не злочин?
А тепер з покерфейсом ці люди шантажують нас, погрожуючи, що якщо не вести бізнес з ворогом, у нас в квартирах та лікарнях відключать світло.
Це злочин, до якого причетні перші особи держави. Винні усі, хто про це знав — навіть не лише безпосередні виконавці.
"ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?" Журналістка вказала на скандальний пункт рішення РНБО "ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?" Журналістка вказала на скандальний пункт рішення РНБО Reviewed by Марія Кузьмин on 2/17/2017 01:27:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.