Загрузка...

Екс-прем'єр Росії розповів, навіщо Путіну ПОТРІБНА війнаПрезиденту Російської Федерації Володимиру Путіну потрібна війна на Донбасі, щоб підтримувати свою владу.Про це заявив опозиціонер і колишній прем’єр-міністр Росії Михайло Касьянов.

«У Путіна є дилема – з одного боку, йому не потрібна війна і проблеми в економіці, він не хоче реагувати на санкції, з іншого боку, йому потрібна війна, щоб утримувати владу. Яким чином? Ефект мобілізації», – переконаний він.

Касьянов наголосив, що це і дозволяє утримувати населення Росії під контролем.

«І тому всі пояснення зводяться до зовнішнього ворога.
Зовнішній ворог – США і Євросоюз, який, в розумінні Путіна, заблукав і який не розуміє, де його щастя, що воно тут, в Росії… Набір пояснень для населення простий: «ми захищаємося, всі в окопи, пліч-о-пліч, на нас нападають, нас хочуть позбавити нафти і газу, суверенітету, поневолити», – зазначив опозиціонер.


Водночас Касьянов вважає, що така ситуація може тривати недовго і вже в наступному році Путіну «доведеться визначатися з Україною», оскільки російська економіка не витримає.

Він зазначив, що Путін злиться і не розуміє, чому Захід не погоджується на російські умови вирішення українського питання, зокрема – спецфедералізацію східних областей, їхнє фінансування та відновлення Україною.
Джерело
Екс-прем'єр Росії розповів, навіщо Путіну ПОТРІБНА війна Екс-прем'єр Росії розповів, навіщо Путіну ПОТРІБНА війна Reviewed by Марія Кузьмин on 2/04/2017 08:18:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.