Загрузка...

Мати вбитого в Авдіївці солдата виграла суд проти Росії - документ

1452772543_1Марія Костишина - мати військового Ярослава Костишина, який загинув під час війни на Донбасі, виграла суд проти Росії.

Івано-Франківський міський суд постановив стягнути з Російської Федерації 60 тис. євро на користь жінки.пишеhttp://gazeta.ua/

Марія Костишина каже, що це вже був другий виграний їхньою родиною суд. Торік до суду на Росію подала дружина загиблого Світлана Костишина.
Вона з двома дочками живе у селищі Ярмолинці на Хмельниччині.

Ярмолинецький райсуд прийняв рішення про стягнення з РФ на користь вдови Ярослава Костишина і його неповнолітніх дочок суми 189 тис. євро морального і матеріального відшкодування.16 січня Україна подала до Міжнародного суду ООН у Гаазі позов проти Росії. У документі РФ звинуватили в порушенні Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
Мати вбитого в Авдіївці солдата виграла суд проти Росії - документ Мати вбитого в Авдіївці солдата виграла суд проти Росії - документ Reviewed by Марія Кузьмин on 2/09/2017 10:34:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.