Загрузка...

БЕЗ СЛІЗ ДИВИТИСЯ НЕМОЖЛИВО. “ЗРОБИМО З ТЕБЕ ЖИВИЙ ЩИТ”: 69-РІЧНИЙ БОЄЦЬ АТО РОЗПОВІВ ПРО ТОРТУРИ ТЕРОРИСТІВ (ВІДЕО)
Доброволець Владислав (позивний “Сивий”) потрапив у полон терористів у 2016 році і був звільнений лише після того, як його дружина заплатила 6 тисяч доларів.

69-річний чоловік родом зі Стрия Львівської області опинився у полоні бойовиків за наводкою сусідів по вулиці.


“Якось увечері дивлюся телевізор, чую – на ґанку нашого дому суперечка на підвищених тонах. Виходжу – стоять 6 сепарів з автоматами та Оля (дружина. – Ред.) з ними свариться. Сказав їй, щоб впустила, бо винесуть двері. Двоє обшукували кімнати, а четверо залишилися. Вимагали показати паспорти. Оля сама місцева, нічого не сказали, а в мене прописка у Львівській області. “Шо, бандеровец, приехал сюда стрелять нас и вешать?” Повезли в комендатуру міста Краснодон. Вони розраховували, що Оля заплатить за мене викуп. Я обійшовся у 6 тисяч доларів. Пенсія в дружини маленька, тому продала все своє золото. Вона в мене взагалі дуже запаслива жінка, завжди щось відкладала”, – розповів військовий.

У полоні до чоловіка застосовували силу й морально принижували.

“Били, незважаючи на мій поважний вік. Мене допитував 22-річний хлопець. “Дед, а тебя-то что?” – допитувався він через мою проукраїнську позицію. Пояснив, що я не військовий. “Сделаем из тебя живой щит или отправим на позиции мешки с песком таскать”, – додав другий. Я сказав, що помру, але допомагати не буду”, – розповів Владислав.

Нині Владислав воює на передовій.

“Набридав Народному дому, хотів спочатку стати волонтером на передовій, але не було місця.
Пішов у військомат. “Куди тобі, діду? Тебе Генштаб не пропустить”, – сказали мені. Пробився лише через добровольчий рух. Взяли”, – розповів “Сивий”.

БЕЗ СЛІЗ ДИВИТИСЯ НЕМОЖЛИВО. “ЗРОБИМО З ТЕБЕ ЖИВИЙ ЩИТ”: 69-РІЧНИЙ БОЄЦЬ АТО РОЗПОВІВ ПРО ТОРТУРИ ТЕРОРИСТІВ (ВІДЕО) БЕЗ СЛІЗ ДИВИТИСЯ НЕМОЖЛИВО. “ЗРОБИМО З ТЕБЕ ЖИВИЙ ЩИТ”: 69-РІЧНИЙ БОЄЦЬ АТО РОЗПОВІВ ПРО ТОРТУРИ ТЕРОРИСТІВ (ВІДЕО) Reviewed by Марія Кузьмин on 2/08/2017 03:54:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.