Загрузка...

ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄНа двох пунктах пропуску на кордоні між Україною і Росією ОБСЄ нарахувала понад 30 тис. осіб в уніформі військового зразка, які перетинали кордон.

Про це заявив представник США в ОБСЄ Даніел Бер, – пише “Радіо Свобода”.

Він закликав подумати, що діється на інших пунктах пропуску на непідконтрольній Києву частині російсько-українського кордону, де спостерігачів ОБСЄ немає. Зокрема, сказав він, Росія вже три місяці взагалі не відповідає на запит ОБСЄ з проханням дозволити спостерігачам виходити за межі пунктів пропуску і обходити їх периметр ззовні.


“Обмеження, які накладає Росія на діяльність спостерігачів, зокрема, перешкоджають саме виявленню осіб у військовій формі, коли ті перетинають кордон на транспортних засобах або коли погана погода”, – підкреслив Бер.

Нагадаємо, що посол США при Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) Деніел Бер заявив про можливість наступу об’єднаних російсько-терористичних сил на Маріуполь та його околиці. “Ми й досі серйозно стурбовані через нарощування сил об’єднаними російсько-сепаратистськими силами за межами Маріуполя”, – наголосив Бер.

Джерело
ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄ  ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄ Reviewed by Марія Кузьмин on 2/12/2017 11:05:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.