Загрузка...

ТЕРМІНОВО!Міністр оборони Німеччини закликала Трампа проявити ЖОРСТОКІСТЬ до Путіна, – Deutsche Welle

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен (Ursula von der Leyen) закликала обраного президента США Дональда Трампа зайняти жорстку позицію по відношенню до Росії. Про це вона заявила 20січня в ефірі німецького суспільно-правового телеканалу ZDF, передаютьПатріоти України з посиланням на DW.

“Трамп повинен чітко заявити, на чиєму він боці: на стороні закону, світопорядку і демократії, або ж йому все одно і він налагоджує свого роду чоловічу дружбу”, – сказала глава Міноборони.


Вона також додала, що в розмовах з Путіним не можна забувати ні про анексію Криму, ні про бомбардування Алеппо.

Крім того, фон дер Ляйен закликала Трампа не ставитись до НАТО як до бізнесу. “Це не підприємство. Це не той випадок, коли можна сказати: минуле мене не хвилює. Цінності, які ми представляємо, мені також не важливі, я подивлюся, скільки грошей я можу заробити і чи може вийти вигідна угода. Так не управляють країною, і це не принцип НАТО “, – підкреслила вона.
ТЕРМІНОВО!Міністр оборони Німеччини закликала Трампа проявити ЖОРСТОКІСТЬ до Путіна, – Deutsche Welle ТЕРМІНОВО!Міністр оборони Німеччини закликала Трампа проявити ЖОРСТОКІСТЬ до Путіна, – Deutsche Welle Reviewed by Марія Кузьмин on 1/22/2017 11:09:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.