Загрузка...

У Харкові Розробили Унікальну Зброю Для Бійців АТО

Харківські військові створили унікальну тактичну зброю, яка може допомогти вистояти на передовій бійцям антитерористичної операції.


Про це йдеться в сюжеті «Еспресо», розміщеному на каналі YоuTube.

Йдеться про міномети для танкового озброєння, що можуть працювати без порохового заряду і змінити тактику бою. Також акцентується на тому, що нова розробка не має аналогів у світі. Головною її особливістю є такий принцип дії: можна стріляти кулями, мінами чи артилерійськими снарядами без використання порохового заряду, а заправити міномет можна на звичайній АЗС.

Крім того, таке озброєння не залишає після себе ні продуктів згоряння пороху, ні гільз. При цьому дальність ураження не поступається пороховим аналогам, а постріл звучить значно тихіше.


Калібр снарядів для нової установки становить 71 мм, радіус дії – від декількох десятків метрів до 1,5 км. За словами розробників, наразі це експериментальна модель. На підтримку розвитку своєї інновації вони сподіваються на «Укроборонпром».

У Харкові Розробили Унікальну Зброю Для Бійців АТО У Харкові Розробили Унікальну Зброю Для Бійців АТО Reviewed by Марія Кузьмин on 1/31/2017 03:07:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.