Загрузка...

ТЕРМІНОВО!Тимошенко шокувала всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен

Бюджет на 2017 рік – бюджет ліквідації української нації — Тимошенко – повідомляєКорупція.Інфо

Бюджет на 2017 рік є продовженням злочинної стратегії влади, яка вимиває гроші зі скарбниці через кримінальні оборудки, знекровлює місцеві бюджети, знищує освіту та охорону здоров’я.
Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

«У жодному разі не можна ухвалювати бюджет-2017. Оскільки це бюджет знищення української нації, бюджет ліквідації половини населення України!» – наголосила вона.

Голова партії обурена ліквідацією усіх пільг для чорнобильців, афганців, хворих, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, самотніх мам, а також мінімальною зарплатою на рівні 50% від прожиткового мінімуму.

Юлія Тимошенко впевнена, що влада будує поліцейську державу, адже правоохоронці отримують зарплату – 19 тис. грн, а вчителям у перші роки роботи пропонують оклади 2 тис. грн.
Політик наголосила, що уряд, пропонуючи такий бюджет, продовжує політику «знекровлення місцевих бюджетів та централізації видатків».
«Як і в минулі роки, ведеться стратегія на зачистку місцевих бюджетів: не дається власна дохідна база селам, селищам і містам районного підпорядкування – усі гроші скеровуються в центральний та обласні бюджети», – уточнила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на «ноу-хау уряду, який уперше за 25 років передає на місцевий рівень фінансування охорони здоров’я та освіти».

Такі наміри Юлія Тимошенко вважає злочинними, адже «цей тягар в 16 мільярдів гривень ляже на місцеві бюджети, яких позбавили дохідної бази».

«Це бюджет не децентралізації, а бюджет повної централізації всіх видатків і зачищення місцевого самоврядування. Я думаю, що цим бюджетом у стратегічній перспективі чинна влада планує зменшити кількість людей, які мешкають в Україні, мінімум на 10 мільйонів громадян. Вони просто зачищають українців, тому цей бюджет є абсолютно неприйнятним!» – підсумувала голова фракції
ТЕРМІНОВО!Тимошенко шокувала всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен ТЕРМІНОВО!Тимошенко шокувала всю Україну своїм зізнанням – це має почути кожен Reviewed by Марія Кузьмин on 1/26/2017 02:34:00 PM Rating: 5

1 комментарий:

  1. Бреше. Вчителям в перший рік роботи пропонують в 2 рази більше ніж вона каже.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.