Загрузка...

ТАКИХ МАЛО!ЗРОБИМО ЛЮДИНУ ВІДОМОЮ! У Черкасах ортопед-травматолог оперує пацієнтів, які не в змозі платити


Олександра Георгіївна із зламаною шийкою стегна стала першою пацієнткою лікаря Вадима Шевченка, яку поставлять на ноги безкоштовно.
Шанс на життя навіть безнадійним дає головний ортопед-травматолог Черкаської області. Сообщает http://ukr-biz.com.ua/Він почав цикл безкоштовних операцій для пацієнтів, які не в змозі оплатити дороге лікування. Щасливчиків вибирають серед тих, хто звертається до нього на прийом. Меценатів шукає сам. Днями прооперували першу пацієнтку.91-річна Олександра Георгіївна після падіння зі сходів два місяці пролежала майже нерухомо вдома на підлозі на імпровізованому ліжку. Лікарі поставили діагноз — перелом шийки стегна, однак коштів на операцію з установки імпланта у самотньої жінки не було.Шанс повернутися до активного життя їй дали в Черкаській обласній лікарні. Тут жінку взялися оперувати безкоштовно. Разом з нею радіє майбутньої операції її товариш Петро Федорович. Чоловік першим забив тривогу, коли жінка травмувалася, зараз щодня приходить підтримати її в лікарню.


Олександра Георгіївна стала першою пацієнткою лікаря Вадима Шевченка, яку поставлять на ноги безкоштовно. Жінка і надихнула хірурга почати адресну допомогу хворим в критичних ситуаціях. Засоби для цього лікар буде шукати сам, співпрацюючи з меценатами. Каже, на жаль, такі операції будуть відбуватися не часто.


Крім безкоштовних операцій, пацієнтів будуть реабілітувати. Олександра Георгіївна вже через 4:00 після оперативного втручання зробила перші кроки. Через тиждень 91-річну жінку-ветерана війни випишуть. Вона обіцяє: тепер вдома сидіти не буде. Навесні планує посадити город і доглядати за ним.
ТАКИХ МАЛО!ЗРОБИМО ЛЮДИНУ ВІДОМОЮ! У Черкасах ортопед-травматолог оперує пацієнтів, які не в змозі платити ТАКИХ МАЛО!ЗРОБИМО ЛЮДИНУ ВІДОМОЮ! У Черкасах ортопед-травматолог оперує пацієнтів, які не в змозі платити Reviewed by Марія Кузьмин on 1/25/2017 07:47:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.