Загрузка...

Путін Побоюється нападу сирійських бойовиків на Росію


Президент Росії Володимир Путін розповів, що однією із цілей військової операції в Сирії є те, що бойовики називають РФ ворогом і обіцяють провести експансію території Росії і СНД.
Про це повідомляє прес-служба Кремля. Новину передає «Преса України».

За словами Путіна, російські військові, воюючи в Сирії, крім підвищення своєї майстерності, також захищають інтереси Російської Федерації, знищуючи бойовиків, які відверто вважають Росію своїм ворогом.


«Борючись в цій близькосхідній країні, наші солдати і офіцери захищають інтереси Російської Федерації, знищують бойовиків, які прямо називають нашу Батьківщину ворогом і не приховують своїх планів з розширення експансії, в тому числі на територію Росії і Співдружності незалежних держав», – зазначив президент РФ.Також, Путін вважає, що робота військових підрозділів у Сирії заслуговує найвищої оцінки.


«У непростих умовах вони допомагають сирійській урядовій армії, іншим учасникам антитерористичної боротьби громити бойовиків, рятувати мирних жителів від насильства, варварства і свавілля», – зазначив Путін.

Нагадаємо, сирійська опозиція заявила, що готова укласти перемир'я на кілька тижнів, але лише у тому випадку, якщо Російська Федерація припинить бомбардувати Сирію.
Путін Побоюється нападу сирійських бойовиків на Росію Путін Побоюється нападу сирійських бойовиків на Росію Reviewed by Марія Кузьмин on 1/22/2017 09:02:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.