Загрузка...

“Пендосы попутали”: Депутат партії Путіна вимагає заборонити відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна
У Росії депутат орловської міськради і член партії “Єдина Росія” Костянтин Федотов звернувся в поліцію через публікацію місцевими ЗМІ відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна. У заяві Федотов просить притягнути до відповідальності ІА “Орловські новини” та ІА “Орелград”, які написали про корпоратив депутата і додали відео з YouTube на сайт.
Федотов вважає, що даний ролик є втручанням в приватне життя, передають Патріоти Україниз посиланням на tjournal.ru.

Видання “Орелград” опублікувало на своєму сайті відповідь Федотову. У ньому підкреслюється, що відео вже було викладено на YouTube, а фактів, які очорнили особистість депутата, не знайдено.

“На спірному відео всі присутні були бадьорі, веселі і посміхалися в кадрі. У тому числі і сам заявник Федотов. Він явно був у піднесеному настрої. Редакція і не могла припустити, що “поширення даного відеоматеріалу здійснено всупереч волі” цих щасливих облич.

Композиція, під яку танцював депутат і директор Федотов – “Livin la Vida Loca” у виконанні Ріккі Мартіна, – не є забороненою на території РФ. Закликів і інших жестів, що розпалюють міжнаціональну або класову ворожнечу, Федотов не демонстрував”, – йдеться в заяві видання “Орелград”.


Відео танців було записано на території МУП “Зеленбуд”, директором якої є Федотов, і опубліковано в мережі 12 вересня. До заяви в поліцію депутат намагався заборонити поширення ролика через Роскомнадзор.

“Пендосы попутали”: Депутат партії Путіна вимагає заборонити відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна “Пендосы попутали”: Депутат партії Путіна вимагає заборонити відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна Reviewed by Марія Кузьмин on 1/22/2017 11:36:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.