Загрузка...

ЗВОРУШЛИВЕ ВІДЕО!“Ми дамо йому сім’ю”. Шестирічний американець запросив сирійця стати йому братом
6-річний Алекс попросив президента США Барака Обаму посприяти тому, щоб 5-річний сирієць Омран Дакніш став йому братом.


Алекс, який живе у місті Скарсдейлі, штат Нью-Йорк написав про це у листі до президента США Барака Обами.

“Минулого місяця, як і люди по всьому світу, Алекс був зворушений відео з Омраном Дакнішем, із міста Алеппо у Сирії, який сидів у шоковому стані у машині швидкої допомоги та намагався стерти кров із своїх рук“, – цитує президента його Facebook.
Фотографії скривавленого хлопчика, який вижив після авіаудару, облетіли всі шпальти видань та стали символом відчайдушності сирійської громадянської війни й боротьби за контроль над містом.
Алекс був так вражений, що сів і написав листа Обамі.ПИШЕhttp://www.zvistka.net/
На цьому тижні на саміті Організації Об’єднаних Націй у справах біженців президент США зачитав його послання, щоб розділити хвилюючі слова хлопчика зі світом.
Алекс хоче, щоб Омран приїхав жити з ним і його сім’єю. Він хоче поділитися із ним своїм велосипедом і навчити його їздити. Алекс пообіцяв, що його маленька сестра буде збирати метеликів для Омрана.

Ми можемо гратися разом. Ми дамо йому сім’ю, і він буде нашим братом“, – цитує Алекса Обама.

Такі слова шестирічного хлопчика – маленької дитини, яка ще не навчилася бути цинічною чи підозрілою, або боятися інших людей через те звідки вони походять, як виглядають чи моляться. Ми всі повинні бути як Алекс“, – зазначає президент США.
Уявіть собі, як би виглядав цей світ, якщо ми б були такі. Уявіть собі страждання, які ми могли б полегшити і життя, які ми могли б врятувати“, – сказав він.

ЗВОРУШЛИВЕ ВІДЕО!“Ми дамо йому сім’ю”. Шестирічний американець запросив сирійця стати йому братом ЗВОРУШЛИВЕ ВІДЕО!“Ми дамо йому сім’ю”. Шестирічний американець запросив сирійця стати йому братом Reviewed by Марія Кузьмин on 1/23/2017 11:03:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.