Загрузка...

“На гостей тут не чекали”: Луценко без попередження нагрянув з прокурорською перевіркою в колонію на Житомирщині. (ФОТО)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко сьогодні вранці прибув без попередження з інспекційною перевіркою в одну з виправних колоній Житомирської області.


Про це повідомила його прес-секретар Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.Пишеunian.ua«Райківська виправна колонія, Житомирщина. Генпрокурор Юрій Луценко з інспекцією», – написала вона, додавши, що «на гостей в суботу вранці тут не очікували».

Вона зазначила, що в ході інспекції виявлено, зокрема, що «їдальня і заготівля дров для приготування їжі – в одному приміщенні».

Перевірка триває.


Нагадаємо, у липні міністр оборони Степан Полторак раптово відвідав військову частину.


Під час перевірки продовольчих складів частини, холодильного устаткування, місць зберігання продуктів харчування військовослужбовців, овочесховища були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування. Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим збереження продуктів не витримувався.


“На гостей тут не чекали”: Луценко без попередження нагрянув з прокурорською перевіркою в колонію на Житомирщині. (ФОТО) “На гостей тут не чекали”: Луценко без попередження нагрянув з прокурорською перевіркою в колонію на Житомирщині. (ФОТО) Reviewed by Марія Кузьмин on 1/24/2017 09:04:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.