Загрузка...

Олланд розповів, як створювали Нормандский формат, про Жорсткого Путіна та страх ПорошенкаУ Франції опубліковано книгу журналістів Le Monde, яка ґрунтується на багаторічних неофіційних розмовах з президентом Франції Франсуа Олландом.


Книга містить також фрагменти, присвячені українсько-російському конфлікту, в тому числі – розповідь про те, як був створений Нормандський формат, повідомляє Radio France Internationale.

Олланд розповів, що ідея чотиристоронніх переговорів належала саме йому, а також, що Путін не відразу дав згоду на таку зустріч. Зрештою, після кількох раундів переговорів, всі сторони погодилися зустрітися в замку Бенувіль

“Путін та Порошенко поводяться насторожено. У великому залі замку панує надзвичайно напружена атмосфера”, – передають автори опис зустрічі. Як з’ясувалося, на тих переговорах в червні 2014 року було зроблене перше спільне фото президентів Порошенка та Путіна, яке ніде не публікувалося протягом більше ніж 2 років.


“Відчувалося, що Путін вів жорстку гру, а Порошенко, який не мав президентського досвіду, здається, відчував фізичний страх”, – розповів Олланд журналістам свої враження від зустрічі.Стверджується також, що це фотографування лише погіршило атмосферу зустрічі, оскільки президент РФ початково був проти фотофіксації їх зустрічі.

Президент Франції визнав, що практичні домовленості на тій зустрічі не були досягнуті, але він вважає її успішною, оскільки був встановлений контакт між політиками.

Також у книзі наводяться роздуми Олланда про те, що Україні можуть надати летальне озброєння та прийняти до складу НАТО, але невідомо, коли та за яких обставин він робив дане припущення.
Олланд розповів, як створювали Нормандский формат, про Жорсткого Путіна та страх Порошенка Олланд розповів, як створювали Нормандский формат, про Жорсткого Путіна та страх Порошенка Reviewed by Марія Кузьмин on 1/22/2017 11:25:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.