Загрузка...

ТЕРМІНОВА НОВИНА!НАРДЕПИ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ В УКРАІНІ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ
22 квітня у Верховній раді було зареєстровано Проект закону, проголосувавши який депутати можуть поставити крапку в існуванні Московського патріархату в нашій країні.

Проект закону №4511 носить назву “Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною радою України державою-агресором”. Серед ініціаторів законопроекту – обранець від 121 виборчого округу Богдан Матківський.


На думку нардепа, – те, що українці змушені миритись з присутністю Московського патріархату в нашій країні, є ганебним та недопустимим. Особливо в час, коли Росія проявляє агресію по відношенні до нас. Московська церква свою позицію з цього приводу також неодноразово демонструвала, благословляючи своїх вояків на війну з Україною та звинувачуючи українців у всьому.


Багато антидержавних настроїв щоденно сіють представники московської церкви по всій Україні. Звісно, що не можна ставити всіх в один ряд, адже й серед священнослужителів Московського патріархату є глибоко віруючі та чесні люди. Однак випадки антиукраїнської пропаганди в церквах Московського патріархату є непоодинокими.
І, логічно та справедливо, коли центр патріархату знаходиться в центрі країни, її столиці, а не в столиці зовсім іншої, тим паче, агресивно налаштованої країни.ПЕРЕДАЕhttps://surmasite.wordpress.com/

Ініціативу Матківського вже схвально сприйняли соцмережі. Люди погоджуються з такою необхідністю та пишуть відгуки зі словами підтримки. Єдине, дивуються, чому цього не зробили досі, впродовж двох років російської агресії.
ТЕРМІНОВА НОВИНА!НАРДЕПИ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ В УКРАІНІ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ТЕРМІНОВА НОВИНА!НАРДЕПИ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ В УКРАІНІ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ Reviewed by Марія Кузьмин on 1/12/2017 05:41:00 PM Rating: 5

7 комментариев:

 1. Зробити цей крок потрібно би було ще не пізніше, ніж у 1991 році.
  Людина вірить не у патріархат, а в Бога. Московський Патріархат був створений Петром 1 для гноблення всіх народів, котрі оточували Московію, яка до Православія не мала ніякого відношення, але він прорубував вікно до цивілізації(в Европу).
  Єднаймось у вірі і дружбі.А "х"ло" - це чиряк на нашому тілі! Хай воно здохне!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Прекрасная новость! Это просто реванш справедливости и духовности украинского народа! Большая благодарность иннициаторам!

  ОтветитьУдалить
 3. Авжеж треба заборонити. Україна має бути духовно вільною. Інакше, яка ж то незалежність країни, народу?

  ОтветитьУдалить
 4. це навіть не обговорюється. МП - філія фашистської рашки

  ОтветитьУдалить
 5. Абсолютно незрозуміло чому РПЦ дозволяють обманюючи людей називати себе в Україні українською церквою. Ця церква, яка відкрито підтримує російсько-фашиських окупантів і є їхньою колоною, має забратись з України повернувши захоплені нею храми та Лаври українському народові...

  ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.