Загрузка...

ЦЕ СТАНЕТЬСЯ...Екстрасенс розповів, КОЛИ Крим повернеться до України
У 2017 році півострів Крим не повернеться до складу України, проте серед кримчан буде зростати невдоволення, інформує replyua.netЯк передає replyua.net, таку думку висловив Дмитро Дульський, відомий екстрасенс і медіум.


«У наступному році Крим не повернеться до складу України. Однак, судячи по картах випало, на півострові збільшується відсоток незадоволених людей. Не виключено, що в наступному році в Криму почнуться серйозні конфлікти», – заявив Дульський.За його словами, карти свідчать про те, що населення Криму вже зараз хоче повернутися назад в Україну.


«Випала карта Сили. Зрозуміло, що кримчани змушені терпіти нову владу, але ситуація продовжить погіршуватися. Загострення конфлікту може призвести до повернення півострова назад в Україну, однак одного бажання кримчан тут недостатньо, оскільки реакція Росії в цьому випадку буде дуже жорсткою», -пояснив екстрасенс.
ЦЕ СТАНЕТЬСЯ...Екстрасенс розповів, КОЛИ Крим повернеться до України ЦЕ СТАНЕТЬСЯ...Екстрасенс розповів, КОЛИ Крим повернеться до України Reviewed by Марія Кузьмин on 1/07/2017 11:25:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.