Загрузка...

ГУЧНИЙ СКАНДАЛ!!Українські хакери зламали пошту помічника Путіна із документами
Група українських хакерів “КіберХунта” зламала поштову скриньку помічника президента Росії Володимира Путіна Владислава Суркова.


Про це мовиться в повідомленні на сайті групи.

Ми, українські патріоти “КіберХунта”, сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова,
– заявили хакери.


Вони зазначили, що зараз аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом “Павлов Микола Миколайович”.

“КіберХунта” виклала на сайті відскановані копії документів, в яких, зокрема, викладаються “невідкладні комплексні заходи” по дестабілізації політичного життя в Україні.

Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів по дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого повинні стати дострокові парламентські і президентські вибори. Найсприятливіший період для реалізації розробленого комплексу заходів – листопад 2016-березень 2017,
– мовиться в опублікованому документі.


У ньому також мовиться про необхідність провести переговори з “лідерами української опозиції”: “Опозиційним блоком”, Радикальною партією Ляшка, “Батьківщиною” і окремими народними депутатами.

Предмет обговорення – активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону,
– наголошується в документі.Акцент пропонується зробити на “Батьківщину”, з огляду на “розгалужену мережу партійних осередків, рівень народної підтримки і наявність необхідної матеріальної бази”.

Хакери також опублікували план “конкретних заходів по просуванню федерального статусу Закарпатської області”.Джерело
ГУЧНИЙ СКАНДАЛ!!Українські хакери зламали пошту помічника Путіна із документами ГУЧНИЙ СКАНДАЛ!!Українські хакери зламали пошту помічника Путіна із документами Reviewed by Марія Кузьмин on 1/31/2017 09:02:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.