Загрузка...

В УКРАЇНІ НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА «ДОЗОРИ», «ОПЛОТИ» ТА ІНШУ СУЧАСНУ ТЕХНІКУ – «УКРОБОРОНПРОМ»
Українські військові не отримують сучасні танки «Оплот», бронемашини «Дозор-Б» та іншу новітню техніку через недофінансування.
Через відсутність державних коштів «Укроборонпром» муситиме відправити у неоплачувану відпустку більшість колективу Львівського бронетанкового заводу, заявили у Держконцерні.

«Станом на сьогодні можливості «Укрборонпрому» в кілька разів перевищують можливості державного бюджету України. Так, ми виконали державне оборонне замовлення на 100%, тобто віддали армії все, що вона замовляла. Але давайте говорити чесно: наше ДОЗ у кілька разів менше за обсяг коштів, передбачений програмою розвитку ОПК України. Говорячи простою мовою, держава здатна закривати лише мінімальні потреби, без інвестицій у виробництво, без інвестицій у технології. Для порівняння – оборонний бюджет Росії майже 50 млрд дол, він більший за весь консолідований бюджет України», – зауважили в Концерні.

В «Укроборонпромі» додають, що роблять все можливе для мінімізації шкоди від браку бюджетних коштів.

«Інвестиції, спільні підприємства, трансферт технологій, наукові розробки – це ті інструменти, які підтримують конкурентоздатність нашої оборонки.
Завдяки внутрішнім ресурсам ми самі, без державної допомоги вийшли на розробку та виробництво таких новинок, як «Дозор», «Фантом», «Горлиця». Навіть проект з виробництва М-16 в Україні – це не просто гвинтівка. Це спосіб залучити технології, принести в країну гроші, створити робочі місця, масштабувати промислову базу та експертизу наших працівників», – наголосили в Держконцерні.

Також важливим чинником розвитку оборонки є експорт, нарощування якого допоможе озброїти українську армію.

«Кожен проданий на експорт танк – це кілька танків для нашої армії коштом платників податків інших країн. Цю просту аксіому мають запам’ятати всі. Експорт дозволяє нам масштабувати виробництво, вкладати в нові верстати, навчати людей, піднімати їхню експертизу. Критикувати його можуть лише неуки та відверті вороги української незалежності», – додали в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, раніше «Укроборонпром» презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, захист технологій і запуск платформи розвитку інновацій.

У рамках стратегії «Укроборонпром» створить 5 кластерів, із можливістю залученням приватних компаній. Підприємства будуть структуровані по видах озброєння та військової техніки: авіаційна техніка; бронетанкова техніка; суднобудування й морська техніка; радіолокація, радіозв’язок, РЕБ; високоточна зброя й боєприпаси. За такою схемою вже створено перший аівбудівний кластер – Українська авіабудівна корпорація – на фундаменті легендарного «Антонова».ОТhttp://ukroboronprom.com.ua/
В УКРАЇНІ НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА «ДОЗОРИ», «ОПЛОТИ» ТА ІНШУ СУЧАСНУ ТЕХНІКУ – «УКРОБОРОНПРОМ» В УКРАЇНІ НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА «ДОЗОРИ», «ОПЛОТИ» ТА ІНШУ СУЧАСНУ ТЕХНІКУ – «УКРОБОРОНПРОМ» Reviewed by Марія Кузьмин on 1/26/2017 07:54:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.