Загрузка...

ТЕРМІНОВО! Патріотам, які заблокували вантажний потяг на окуповані території, УЖЕ ШИЮТЬ КРИМІНАЛ!

Поліція порушила справу через блокування залізниці між станціями Світланове та Шипілове у Луганській області людьми у камуфляжному одязі, серед яких є народні депутати.

Провадження відкрито за ч.1 ст. 279 Кримінального кодексу, повідомила«Українській правді»прес-секретар прокуратури Луганської області Ганна Зикова.

Це стаття про блокування транспортних комунікацій, яке порушує нормальну роботу транспорту чи створює небезпеку для життя людей чи призводить до інших тяжких наслідків. Такі дії карають штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів або виправними роботами до 2 років, або арештом до 6 місяців, або обмеженням волі до 3 років.

Данні до ЄРДР поліція внесла 25 січня за інформацією від чергового диспетчера зі станції Лиман Донецької залізниці. Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у справі.

Черговий повідомив, що о 13:00 за 41 кілометр перегону між станціями Світланове й Шипілове в районі залізничної колії перебувають близько 50 осіб у камуфльованому одязі, серед яких є народні депутати.

Так вони протестують проти провезення залізничним транспортом вантажів на непідконтрольну Києву території та у зворотній бік.

Слідчо-оперативну групу блокувальними не допускають, вона змогла здійснити лише попередній огляд місця подій.

Блокувальники встановили дерев’яні їжаки, які перешкоджають проїзду на територію. Поряд із колією встановлено намет.

Як повідомляє речниця поліції Луганської області Тетяна Погукай, серед блокувлаьників перебувають нардепи «Семенченко Семен Ігорович, Костенко Павло Петрович, Пастух ТарасТимофійович,Парасюк Володимир Зіновійович, а також помічник народного депутата УкраїниВиноградський Анатолій (начальник штабу ветеранів АТО)».


«Вказані громадяни розмістили на залізничній колії три дерев’яні «їжаки» та оголосили про початок безстрокової громадської акції непокори щодо недопущення перевезення залізничним транспортом вантажів на непідконтрольну українській владі територію та у зворотному напрямку. Поряд з колією встановлено намет для учасників акції», – інформує Погукай.

За даними поліції, учасники акції зупинили «вантажний потяг з порожніми вагонами».

«На даний час рух потягу між ст. Світланове Регіональної філії «Донецька залізниця» та ст. Шипілове закрито», – інформує Погукай.

Семенченко у Facebook активно повідомляє про акцію «ветеранів АТО» і заявляє, що її учасники заблокували поїзд, який рухався на окуповану територію.
Депутати-блокувальники називають незаконними перевезення через лінію розмежування.
Учасники акції також стверджують, що на них намагався наїхати вантажний потяг, аби «прорвати блокаду». Натомість вони використали затримані вагони для обігріву.


ТЕРМІНОВО! Патріотам, які заблокували вантажний потяг на окуповані території, УЖЕ ШИЮТЬ КРИМІНАЛ! ТЕРМІНОВО! Патріотам, які заблокували вантажний потяг на окуповані території, УЖЕ ШИЮТЬ КРИМІНАЛ! Reviewed by Марія Кузьмин on 1/30/2017 02:04:00 PM Rating: 5

1 комментарий:

  1. Посвежее фото "депутата" Кости Гришина не нашлось? Патриотиздит так, что в двери не влазит.

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.