Загрузка...

Блокада Донбасу Незаконна І Має Бути Розігнана Силовим Методом, – Тука


Блокування залізничних перевезень через лінію розмежування в Луганській області є незаконним і недоцільним. Сообщает http://www.kardinal.pp.ua/


Про це повідомив заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі телеканалу 112 Україна.


"Та гілка, яка зараз є заблокованою, це єдина гілка, якою здійснюється постачання вугіллям Щастинської ТЕС. Це єдине джерело електроенергії на території всієї Луганської області, альтернативи немає", – заявив Георгій Тука.


За його словами, якщо "блокада" триватиме, то ТЕС у місті Щастя може залишитися без вугілля.


"Але я сподіваюся, що у влади вистачить і сили волі, і ресурсу, щоб запобігти цьому", – додав він.


Тука підтвердив, що цією залізницею компанія "ДТЕК" Ріната Ахметова перевозить антрацит із своїх шахт, які знаходяться на тимчасово окупованій території.


"З цього антрациту ми отримуємо тепло і електроенергію у своїх домівках. Якщо всі документи оформлено відповідно до законодавства й вимог Антитерористичного центру, то порушень немає.
Але стежити за дотриманням правил перетину лінії розмежування мають компетентні органі, а не "напівпартизанські формування", – каже заступник міністра.


За словами Туки, "у зворотному напрямку" – на окуповану частину Луганщини – йдуть: деревина, для зміцнення лазів у шахтах, деталі для техніки, яку використовують, у тому числі, в шахтах. А також іноді дизпаливо для підприємств "Укрзалізниці".


"З'ясувати, контрабанда це чи легальні перевезення, – компетенція правоохоронців, а не депутата Семенченка", – додав він.


На його думку, правоохоронні органи повинні провести розблокування шляхів силовим методом, "якщо люди не чують голосу розуму і не хочуть підкорятися закону".


Ветерани АТО разом із народними депутатами заблокували шлях потягу на блокпості неподалік села Гірського (Попаснянський район Луганщини. – ред.), який прямував до окупованих бойовиками територій.


Учасники блокади попередили правоохоронців та СБУ про підозрілий потяг. Але машиніст ешелону не зупинився навіть тоді, коли побачили групу людей на рельсах. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом перекриття залізниці.
Блокада Донбасу Незаконна І Має Бути Розігнана Силовим Методом, – Тука Блокада Донбасу Незаконна І Має Бути Розігнана Силовим Методом, – Тука Reviewed by Марія Кузьмин on 1/28/2017 05:31:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.