Загрузка...

У МВС розсекретили архіви про кума Путіна: випливли ЖАХЛИВІ речі
Радник глави МВС України Зорян Шкіряк оприлюднив дані з архіву СБУ про екс-голову АП часів Леоніда Кучми, кума Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає 24tv.ua.

“А чи знаєте ви, що “куманьок” Путіна, пі*дос Медведчук, був завербованим агентом КГБ СРСР ще зі своїх студенських років? Чиста с*ка, в усіх смислах. Стучав на всіх і вся. Здавав червоно-коричневим гебістам українських патріотів ще в роки совка. Його КГБістське псевдо — агент “Соколовський”, — пише радник глави МВС.


Він додав, що такі подробиці з життя Медведчука є в архівах Служби безпеки України. Шкіряка обурив той факт, що він несе відповідальність за вбивство Василя Стуса.

— Він, типу як “адвокат”, допустив і, по суті, підтримав ганебне, сфабриковане і несправедливе засудження, катування і фактичне вбивство нашого легендарного Василя Стуса, — зазначив Зорян Шкіряк.
Читайте також:

Радник глави МВС закликав українців вимагати від президента відсторонити Медведчука від ведення переговорів щодо Донбасу.
СООБЩАЕТhttp://de-facto.cc/
У МВС розсекретили архіви про кума Путіна: випливли ЖАХЛИВІ речі У МВС розсекретили архіви про кума Путіна: випливли ЖАХЛИВІ речі Reviewed by Марія Кузьмин on 6/07/2017 03:47:00 ПП Rating: 5

3 комментария:

  1. тоді чому він не в тюрмі, а займається політикою?

    ОтветитьУдалить
  2. Про це говорять уже не один рік, але воно (медвечук) добре почуває себе, живучи в Україні, а його дружина "розважає" українців на різних шоу. І так буде ще довго....

    ОтветитьУдалить
  3. Ця тварюка медведчук була адвокатом у дисидента Миколи Кунцевича! За клопотанням "адвоката" Кунцевичу було додано ще 1,5 року тюрми за читання антирадянських віршів! Кунцевич був поранений на майдані і ні чого від влади досі не отримав та бідує на нищенську пенсію 1000 грн., а мертветчук мільйонер і проти нього досі нема карних справ! ганьба барижній владі!

    ОтветитьУдалить

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.