Загрузка...

Колишня модель розповіла УЖАСАЮЩІ подробиці про "світ гламуру"620-річна Делені Мойпао працювала в індустрії моди, доки не зрозуміла, що її життя під загрозою.
Вона заявила, що дівчата "приносять себе в жертву", не шкодуючи власного здоров'я заради модельної кар'єри.

Родом з Північно-Східного бразильського міста Форталеза, Делені переїхала до Сан-Паулу, аби брати участь у Тижнях моди. Після довготривалої роботи, дівчина зрозуміла, що на неї чинять ряд методів, які залишають слід на психологічному здоров'ї.

Також модель розповіла, що інших дівчат з її агентства змушували вживати проносні, аби відповідати параметрам. Натомість вони втрачали свідомість. Інших змушували робити аборт, щоб не зламати кар'єру.


"Кожен день модельний директор змушував мене "вмирати на фізичних вправах" та сидіти на "голодних" дієтах. Тоді я думала, що моя жертва цього варта, - розповіла Делені Мойпао. - Уся ця система огидна, непрофесійна та нелюдяна. Це світ моди, який використовує переконання та маніпулювання, обіцяючи світ гламуру."

Делені вирішила кинути свою кар'єру моделі, коли відчула, що знаходиться в депресії. У неї виникли проблеми зі здоров'ям — анемія та постійна втома.

Вже пройшло два місяці, дівчина й досі не може набрати вагу.
dailymail

Колишня модель розповіла УЖАСАЮЩІ подробиці про "світ гламуру"6 Колишня модель розповіла УЖАСАЮЩІ подробиці про "світ гламуру"6 Reviewed by Марія Кузьмин on 1/17/2017 08:43:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.