Загрузка...

Світанок після чи перед темрявою? Майбутнє України та Росії у 2017 році від астролога Тамари ГлобиПівень це птах, який є передвісником світанку після темряви. Також і символ 2017 року попереджає про прийдешні зміни і переломних подіях.


Червоний Вогняний Півень любить традиції, дбайливе ставлення до сім’ї та інших союзів. Однак він також прагне змін і змін, передає UkrMedia.

Всього в 2017 році буде три кризи, влітку може знизитися курс долара.
Про це розповіла відома астролог Тамара Глоба.

Про ситуацію в світі


– 2017 рік – це час надії. У світі вже кілька років триває період глобальної перебудови, і це активно проявиться в подіях наступаючого року. Зміни йдуть вже зараз — після виборів нового президента США. Політична система Америки стане зовсім іншою. І разом з цим зміни прийдуть у всьому світі.

Взагалі, події глобальної світової перебудови почалися ще в 2010 році, і ті, хто читають мої щорічні прогнози, знають про це. Триватиме цей процес до початку 2020-х років. Те, що люди називають кризою, насправді – загальносвітова перебудова. Усталеним систем, країнам доведеться непросто. А от для Росії багато в чому цей період навіть більше зміцнюючий, стабільний, ніж для інших країн. Наше життя, в принципі, останнім часом було хитким. Останні 100 років нам не звикати сидіти на жердинці, – розповіла вона.

На думку Тамари Глоби, Європа нарешті відмовиться від дотацій і посібників, які зараз сплачуються безробітним іммігрантам – на це просто не буде зайвих грошей. Євросоюз буде і далі йти до розпаду, при цьому залишаться початкові союзи і з’являться нові. Країни продовжать прагнути до самовизначення. Хоча хтось навпаки задумається про об’єднання з сусідами — наприклад, вже зараз на Кіпрі йде спроба подружити турецьку і грецьку сторони.

– Взагалі, в Європі на час настане якесь полегшення. Знову підуть поставки товарів у Росію. Перевороти чекають європейський світ, починаючи з середини 2018-го, рік буде непростий, – зазначила астролог.

Щодо Росії можуть зняти санкції. Також вона зазначила, що прихід Трампа – символ змін у всьому світі, так як він фігура нова і цікава.

– Є можливість абсолютно нових відносин між Росією і США, але за рік буде три кризи. Ускладнення, нерозуміння можливо на початку року, в кінці весни, а потім в кінці 2017-го. Це буде пов’язано з питаннями політики, торгівлі. З точки зору астрології, Володимир Путін і Дональд Трамп не зовсім на одній хвилі. Але вони домовляться, – передбачила Глоба.

На її думку, настає дуже цікавий період.

– Зараз світова політика буде розвиватися в бік об’єднання. Почнеться пошук партнерів, нового рівня співпраці. 2017 рік – це час дипломатів і політиків, творення нових законів і світоустрою. Буде повністю переосмислена роль ООН і НАТО, – передрекла астролог.

Про ситуацію в Росії та Україні

– Наявна тенденція до миру. Це поетапне повернення відносин з Україною, іншими країнами. Але вже на зовсім інших умовах — вигідних для нас. Для Росії це дуже важливий час.


Звичайно, будуть і кризові моменти. Я не обіцяю, що всім стане легко. Початок 2017 року очікується досить проблематичним. Це час, коли всі, так би мовити, брязкати зброєю. В кінці літа і початку осені фінансова система покаже, що не виправдовує себе в сучасних умовах. Люди, які зараз потихеньку працюють над нововведеннями у фінансовій сфері, можуть сильно просунутися вперед у наступні роки, з’являться нові мільйонери.

Найголовніше – вміти робити свою справу і постійно в ньому вдосконалюватися. Я кажу про це постійно. Люди запитують: “Як далі жити? Як ми звикнемо до цим новим умовам, іншій фінансовій системі, змін у політиці?” “Та дуже просто! – кажу я. – Ви ввійдете в них, як ніж у масло”. Адже ми й зараз постійно переживаємо струси – і нічого, живемо і працюємо. Відняли іноземний сир і цукерки – гаразд, будемо їсти своє, це навіть корисно для розвитку сільського господарства. Або перемкнемося на булку. Віднімуть булку – перейдемо на рослини щось інше. В житті весь час щось змінюється, і людина звикає майже до всього. Якщо це не крайні обставини – начебто воєн, то ніякого жаху в змінах немає. Головне, що є сім’я, діти, робота, розвиток і сенс життя, – зазначила Глоба.

Про бізнес і фінанси

На думку астролога, в 2017-2018 роках потрібно бути готовими до перебудови, так як це час розквіту малого і середнього бізнесу.

– Будуть зміни. Ось побачите! Треба бути готовим йти в ногу з часом, підлаштовуватися під мінливі обставини. Наприклад, ви тримали дорогий ресторан, так от зараз саме купити ще й дешеву їдальню. Всі люди хочуть їсти – і бідні, і багаті. Всі одружуються, купують взуття і одяг, хочуть отримувати інформацію, вчитися, відпочивати, виховувати дітей, жити в сучасних, зручних будинках, а не в розфарбованих коробках з картонними стінами… І грамотний бізнесмен підлаштується зараз під різного покупця, – вважає Тамара Глоба.

На її думку, цей рік – період, коли потрібно вкладати в нерухомість і приватний бізнес.

– Зараз потрібно вкладати в нерухомість або в свою справу. Якщо ви найманий працівник, має сенс подумати про перспективи. Ваші враження про роботодавця можуть бути оманливими. Якщо ваш керівник не перебудовується під поточні тенденції, сидить рівно на місці, то скоро його бізнес, безумовно, загнеться.
Якщо у вас на службі справи йдуть саме так, має сенс пошукати паралельну роботу.

Що стосується курсів валют, то стрибки і коливання, безумовно, будуть. Ця ситуація вже не смертельна, а навіть звична. У другій половині літа курс долара може знизитися, буде якесь фінансове полегшення. Влітку можна встигнути схопити якусь нерухомість. Потім почнуться чергові перебудови. Кредити у валюті брати не рекомендую. Якщо і робити позику, то тільки в рублях, – зазначила астролог.

Про катастрофи у 2017 році
Читайте також:

– Можливі землетруси, чергові зрушення пластів Землі. Потрібно бути уважним тим, хто живе в гірських місцевостях. Особливо це може торкнутися регіонів Далекого Сходу і гірського Півдня. Також можливі проблеми, пов’язані з водою. Цією зимою, в січні, я б поостереглась їхати в якісь океанічні країни, в той же Таїланд Середній Схід, південна півкуля. Що стосується Росії, то цього року буде дуже багато води, опадів. Зима очікується холодна, сніжна, крижана. Та ж картина складеться в Європі. Це пов’язано із загальними планетарними тенденціями, – попередила вона.


Джерело
Світанок після чи перед темрявою? Майбутнє України та Росії у 2017 році від астролога Тамари Глоби Світанок після чи перед темрявою? Майбутнє України та Росії у 2017 році від астролога Тамари Глоби Reviewed by Марія Кузьмин on 1/31/2017 09:14:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Автор изображений для темы: Jason Morrow. Технологии Blogger.